DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ

Beauty FAnnatic

Otestovala pro vás - Daniela Hájková

18.08.2015

Ze stovky zájemkyň napříč celou republikou jsme mohli vybrat pouze 5 vyvolených. Jednou z nich je studentka a fotomodelka Daniela Hájková z Opavy

Gucci Bamboo parfémová voda
Má definice: "Zakázané ovoce nejvíce chutná" Tato vůně, plná vášně a smyslnosti, probudí v každé ženě neodolatelnou a sebevědomou bohyni. Po aplikaci na své tělo si připadám výjimečně krásná a okamžitě se vydávám do společnosti, abych se o svou radost mohla podělit. Po jednom ranním stříknutí na krk tuto úžasnou vůni vnímalo mé okolí ještě na konci dne.

Gucci Bamboo sprchový gel
Po rozmazlování mého těla tímto voňavým pokladem, si připadám uvolněná a odpočatá, a přesto svěží a krásná. Toto je pro mě perfektní způsob, jak zakončit všední den a způsob maximální relaxace. Silná a úžasná vůně každý večer provoní celý byt a pokožku mám dokonale hydratovanou a hebkou.

Lip Smacker balzám na rty s příchutí Coca-Cola
Tento malý miláček je mým věrným společníkem po celý den. Mé rty jsou díky němu vláčné, hebké a perfektně hydratované. Je doslova k sežrání a mám velký problém se udržet, abych si rty nezačala olizovat na veřejnosti. Navíc mému úsměvu dodává lesk a zdravou barvu, takže doporučuji ho aplikovat ve chvíli, kdy potřebujete opravdu zazářit.

řasenka GOSH Boombastic Mascara
Také si myslíte, že oči jsou oknem do duše? Zvolila jsem řasenku Boombastic, abych svou duši ukázala v tom nejlepším možném světle. Po snadném nanesení jsou mé řasy perfektně rozčesané, dlouhé a objemné. S touto řasenkou se připravte na nekonečné pohledy okolí, jelikož z vás opravdu nebude možné spustit zrak.

Fenjal tělový olej
S tímto produktem jsme dala stop suché pokožce. Zvláště teď v letním teplém období má kůže trpí, a proto jí dopřávám jemnou, voňavou a zvláčňující péči s tímto olejíčkem. Já sice raději volím tělová mléka než mastné oleje, ale to nemění nic na tom, že má pokožka je po tomto oleji hebká a příjemná na dotek.

 

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Chci se přihlásit.

Chci se registrovat.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč