Hugo Boss Alive

Nová dámská vůně již brzy pouze ve FAnn

00

DNY

:

00

HOD

:

00

MIN

:

00

SEK

Hugo Boss
VŠECHNY KATEGORIE DIOR

DIOR VŮNĚ

grasse Kolébka vůní

Oblast Grasse se nachází na jihu Francie a je úzce spojena s historií značky Dior. Christian Dior se sám usadil poblíž Grasse, aby mohl pěstovat Dior květiny pro vůně Dior. V současné době si značka Dior vybrala tuto jedinečnou oblast Grasse s výjimečnými klimatickými podmínkami pro pěstování májové růže a jasmínu.

FRANCOIS DEMACHYZTĚLESNĚNÍ TVORBY

François Demachy je výhradním tvůrcem vůní Dior, jenž ztělesňuje odborné znalosti a kreativitu vůní Dior. V srdci Grasse se nachází jeho ateliér, kde nyní vzniká každá Dior vůně.

DIOR KVĚTINY PRO DIOR VŮNĚHLEDÁNÍ NEJLEPŠÍCH INGREDIENCÍ

François Demachy cestuje po celém světě a hledá suroviny s výjimečnými vlastnostmi, aby zajistil ty nejlepší ingredience pro Dior vůně.

François Demachy cestuje po celém světě a hledá suroviny s výjimečnými vlastnostmi, aby zajistil ty nejlepší ingredience pro Dior vůně.

NÁVRHÁŘ PARFUMÉROD ZAČÁTKU

Christian Dior již od roku 1947 vyjadřoval své přání být návrhářem a zároveň parfumérem. Miloval květiny a sám vytvořil obrysy osobitého stylu parfémů Dior, kterým vdechl svou nadčasovost.

DIOR VŮNĚ UNIKÁTNÍ KNOW-HOW FLAKONŮ

Pro Dior je flakon odrazem samotného parfému. Pro vybrané emblematické vůně jsou flakony vyráběny ručně dámami v ateliéru Dior, čímž si Dior zachovává své umělecké mistrovství.

Litujeme, ale na základě smlouvy s oficiálním dodavatelem značky Dior pro ČR zatím nemůžeme tyto stránky ukazovat na mobilních zařízeních. Prosíme podívejte se na stránky z počítače.

Produkty značky Dior také naleznete v následujících prodejnách:

Praha OD Kotva
Praha Metropole Zličín
Praha DBK
Praha NC Eden
Praha OC Letňany
Brno Olympia
Brno nám. Svobody
Hradec Králové Futurum
Jihlava City Park
Liberec OC Nisa
Liberec OC Forum
Olomouc Galerie Šantovka
Olomouc Olympia
Ostrava Forum Nová Karolina
Ústí nad Labem OC Forum

 

Přehled líčení a poradenství značky Dior na prodejnách ZDE

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč