DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ

iBOD

 

Co je to platba ibody?
Své nasbírané ibody můžete použít na nákup zboží nebo služby na e-shopech nebo kamenných prodejnách vybraných partnerů programu iBOD.

U kterých partnerů můžu platit ibody?
Seznam partnerů, u kterých můžete uplatnit nasbírané ibody, je uveden na internetových stránkách www.ibod.cz nebo na infolince iBODU 225 851 000.

Jak si aktivuji platbu ibody?
Platba ibody je automaticky aktivovaná všem klientům, pokud jste neprovedli její deaktivaci.

Jak zjistím PIN kód?
Při platbě ibody může být vyžadováno zadání PIN kódu. Pokud jste si ještě nenastavili vlastní PIN kód, byl vám automaticky nastaven PIN kód, který je shodný s bezpečnostním kódem uvedeným na iBOD kartě.

Jak si můžu nastavit vlastní PIN kód?
PIN kód si můžete nastavit na internetových stránkách www.ibod.cz nebo na infolince iBODU 225 851 000.

Jak zaplatím na e-shopu?
Při výběru způsobu platby na e-shopu zvolíte, že si přejete čerpat ibody k získání slevy z konečné ceny nákupu a zadáte 16místné číslo iBOD karty a PIN. Po kontrole zadaných údajů se vám zobrazí seznam slev a jejich ibodová hodnota, které můžete uplatnit na svůj nákup. Vyberete jednu z nabízených možností, čímž dojde k odečtení ibodů a uplatnění zvolené slevy.

Jak zaplatím na kamenné prodejně?
Před zaplacením nahlásíte obsluze, že si přejete čerpat ibody k získání slevy z konečné ceny nákupu. Obsluze sdělíte 16místné číslo iBOD karty nebo obsluha načte 13místný čárový kód vaší iBOD karty a zadáte PIN. Po kontrole zadaných údajů vám obsluha sdělí seznam slev a jejich ibodovou hodnotu, které můžete uplatnit na svůj nákup. Vyberete jednu z nabízených možností, čímž dojde k odečtení ibodů a uplatnění zvolené slevy.

Kompletní odpovědi na všechny časté otázky najdete na stránkách www.ibod.cz

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč