LÉTO JE TADY! VYRAŽME SPOLEČNĚ NA OSTROV ARMANI

Léto je tady a Giorgio Armani vás zve na ostrov ve Středozemním moři. Odpojte se od virtuálního světa a užijte si skutečné okamžiky společně. Najděte pro sebe tu pravou vůni, která vás bude toto léto doprovázet na cestách. Při nákupu na vybraných prodejnách získáte krásný dárek - Armani osušku a pánskou kosmetickou taštičku.*

DÁREK K NÁKUPU

Získejte luxusní červený Armani pouch a cestovní verzi vůně Sí EdP (15 ml) jako dárek k nákupů produktů nad 1 990 Kč. Platí pouze při nákupu online.

ZÍSKAT DÁREK

ACQUA DI GIÒ

Acqua di Giò Pour Homme je vůně, která umocňuje divokou a svobodnou osobnost každého muže. Je inspirována divokou přírodou středomořského ostrova Pantelleria. Vůně se otevírá citrusovými tóny bergamotu, citronu a limetky. Okamžitá záplava svěžesti. Srdce vůně přináší díky rozmarýnu a růži aromatický květinový nádech, který je následně umocněn akordy cedrového dřeva a bílého pižma.

KOUPIT NYNÍ

ACQUA DI GIOIA

Pokud se cítíte veselejší a plná života poblíž vody, vůně Acqua di Gioia je přímo stvořená pro vás. Nejprve ucítíte šťavnaté citrusy. Jejich sílu okamžitě vyvažují jemné tóny bílého jasmínu, díky kterým se ocitnete na nekonečné vlně svěžesti. Jemný začátek je v základu vůně doplněn zemitým cedrem a nečekaným akordem hnědého cukru.

KOUPIT NYNÍ