VÍTEJTE V PLÁŽOVÉM KLUBU BOSS

Připravte se na bezstarostné letní dny plné slunce a zpestřete si je svojí oblíbenou vůní. Ať už se chystáte za dobrodružstvím, exotikou nebo poznávat krásy Česka, ikonické vůně BOSS vám budou vaši cestu navždy připomínat! Jen u nás navíc získáte originální dárek, který je na letní cestování přímo stvořený.

DÁREK K NÁKUPU


K nákupu libovolné vůně značky HUGO BOSS (50 ml a více) získáte jako dárek originální termohrnek. Platí pouze při nákupu online.

ZÍSKAT DÁREK

BOSS BOTTLED EDT

Energická a zároveň smyslná toaletní voda pro muže vyzařující sofistikovanost. Svěží a ovocná vrchní nóta je vyvážena hřejivým květinovým srdcem, v němž se mísí pelargonie s trochou hřebíčku. Základní nóta je výrazně mužná, tvořená vibrující souhrou santalového dřeva, cedru a vetiveru.

BOSS ALIVE EDP

Parfémovaná voda pro ženy BOSS ALIVE se otevírá svěžími svrchními tóny jablka a švestky, které vyzařují optimismus, zatímco silné květinové srdce z jasmínu sambac odhaluje zářivou ženskost. V kontrastním základu se snoubí dřevité tóny s magnetickou vanilkovou absolue, které navozují pohodlí a sebedůvěru.

BOSS THE SCENT EDT

Tato toaletní voda pro muže, postavená na mužném základu z kůže, působí silně, osobitě a nelze na ni zapomenout. Vůně se otevírá afrodiziakálním zázvorem, která muži, který ji nosí, dodá povzbuzující dávku energie. V srdci zaútočí na smysly exotická sladkost ovoce Maninka a kouřová, omamná základní nóta z kůže dodává toaletní vodě Boss The Scent dlouhotrvající svůdnost a přitažlivou mužnost.