Kosmetický salon

Vítejte ve světě elegance a harmonie, kde krása a věda jdou ruku v ruce. Jako exkluzivní partner značky Augustinus Bader, která je synonymem pro inovaci a luxus v péči o pleť, vám přinášíme ošetření, která jsou šitá na míru vaší pleti s láskou a precizností. Naše služby jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a inovacích, abychom vám poskytli nejen okamžité výsledky, ale i dlouhodobou péči a regeneraci.

V našem salonu najdete širokou škálu procedur, od luxusních ošetření pleti s produkty Augustinus Bader, přes pokročilé techniky estetické medicíny, až po personalizované konzultace, které vám pomohou objevit nejlepší péči pro vaši jedinečnou krásu. Přijďte zažít dokonalost péče, která je stejně jedinečná jako vy.

Objednejte se na ošetření!
REZERVACE

TREATMENTS

Augustinus Bader je luxusní kosmetická značka, která je známá svými inovativními produkty vytvořenými na základě třicetiletého výzkumu a inovací v oblasti regenerativní medicíny. Založil ji lékař a specialista v oboru biologie kmenových buněk Augustinus Bader. Značka přináší revoluční formule v péči o pleť, doplňky a vlasovou kosmetiku, které jsou inspirovány jeho patentovanou technologií TFC8®.

Basic Treatment 60 min, 2 990 Kč

Objevte základy dokonalé péče s naším základním ošetřením, které využívá vysoce účinné produkty Augustinus Bader pro čištění, tonizaci a revitalizaci vaší pleti. Toto ošetření je ideální pro zavedení do světa luxusní péče a poskytne vaší pleti vše potřebné pro její zářivý vzhled.

Master Treatment 90 min, 3 290 Kč

Dopřejte své pleti tu nejlepší péči pomocí našeho Master Treatment. Kosmetické ošetření master treatment obsahuje nejen kvalitní produkty díky kterým dodáte své pleti hydrataci ale obsahuje také ošetření ultrazvukovou špachtlí, kyslíkovou infuzí a radiofrekvencí, která využívá tepelnou energii k zahřátí kolagenu v pokožce. To vede k zpevnění pleti, redukci vrásek a zlepšení kontur obličeje.

Anti-Aging Treatment 90 min, 3 690 Kč

Zpomalte stárnutí s naším revolučním Anti-Aging ošetřením, které využívá špičkové formulace od Augustinuse Badera. Naše metoda bojuje proti známkám stárnutí a podporuje obnovu buněk s maximální účinností. Díky inovativní radiofrekvenci, která využívá tepelnou energii k aktivaci kolagenu v pokožce, dosahujeme úžasných výsledků. Zpevněte svou pleť, redukujte vrásky a dosáhněte dokonalých kontur obličeje. Užijte si luxusní péči, která obnovuje mladistvý vzhled vaší pleti a dodává jí pružnost.

Men´s Treatment 90 min, 3 290 Kč

Pro muže, kteří chtějí to nejlepší: Naše speciální ošetření kombinuje sílu produktů od Augustinuse Badera s technikami přizpůsobenými specifickým potřebám pánské pleti. Využíváme nejen kvalitní produkty s revoluční technologií TFC8, ale také inovativní radiofrekvenci, která aktivuje kolagen v pokožce pomocí tepelné energie, a tím dosahujeme úžasných výsledků. Zpevněte svou pleť, redukujte vrásky a dosáhněte dokonalých kontur obličeje. Naše ošetření odstraní stopy únavy, zklidní pokožku po holení a poskytne vaší pleti potřebnou výživu pro zdravý a svěží vzhled.

BEAUTY ATELIER

Westfield Chodov Roztylská
2321/19 PRAHA

telefon salon: 705 677 756
telefon prodejna: 705 677 770
email: wes@fann.cz