DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ

Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FAnn Beauty Atelier. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, unikátní propojení parfumerie a concept storu.

„Jsem přesvědčen, že FANN BEAUTY ATELIER je dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišného, než na co byli u nás doposud zvyklí.“

Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

CONCEPT STORE

Netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií

EXQUISITE DESIGN

Dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm

MADE-TO-MEASURE

Séra připravovaná na míru konkrétní pleti

NEW WAVE

16 nových trendy značek poprvé v České republice

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ta nejlepší pleťová péče z lokální produkce

SKIN ANALYZER

Rozbor pleti pomocí špičkové technologie

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ať už jste společnou historii prožili nebo jste se narodili do již rozděleného Česko-Slovenska, určitě víte, že naše cesta minulostí ruku v ruce z nás udělala nejlepší přátele a naše jazyky jsou bez vážnějších problémů srozumitelné pro obyvatele jedné i druhé země.

Nyní máme tu čest představit vám unikátní koncept BEAUTY ATELIERU FAnn, který jako první a jediný v České republice nabízí výběr značkové kosmetiky vyráběné buď v České republice nebo na Slovensku.

Jednotlivé značky nemají ambice konkurovat nadnárodním korporacím, ale naopak chtějí nabízet naprosto je- dinečné kosmetické přípravky pro mimořádné smyslové zážitky – ať už jde o vůně nebo o pleťovou či tělovou péči.

PROHLÉDNOUT

KONCEPT

Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které citlivě doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty. Nechybí ani VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku a speciální přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty poradkyně pocházejí z dílny skvělého Česko – slovenského módního návrháře s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

Otevření FAnn Beauty Atelieru nebylo jen událostí roku 2018, ale byl to jeden z nejzásadnějších momentů v historii FAnn parfumerií.

FAnn Beauty Atelier, Jungmanovo náměstí 6, Praha 1

FANN BEAUTY ATELIER PŘEDSTAVUJE

FAnn Beauty Atelier uvedl při svém otevření 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty concept storech. Na našem lokálním trhu měli premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici jsou také v e-shopu www.fann.cz.

BEAUTY TALK

Přijďte si užít výjimečný čas ve společnosti té nejlepší péče o pleť!

BEAUTY TALK je speciální event, na kterém se v omezené skupině maximálně 6 účastnic seznámíte se správnými beauty postupy, tipy a triky.

event pro omezenou skupinu účastnic

luxusní a komfortní prostředí

seznámení s tím nejlepším, co Beauty Atelier nabízí

profesionální analýza pleti a návrh vhodné péče

lehké občerstvení

dárek k nákupu

Užijte si BEAUTY TALK se svými přítelkyněmi nebo třeba kolegyněmi a zarezervujte si termín pouze pro sebe! Rezervace je možné provádět na tel. čísle +420 605 209 206 nebo přes email jun@fann.cz. Kapacita míst je omezena. Event BEAUTY TALK je pro zájemce zcela zdarma.

REZERVOVAT

NAVŠTÍVILI NÁS VIP

BERENIKA KOHOUTOVÁ

JANA STRYKOVÁ,
IVANA CHÝLKOVÁ

MARIKA ŠOPOSKÁ

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ

ROMAN ZACH

VLASTINA SVÁTKOVÁ