DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ

Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FAnn Beauty Atelier. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, unikátní propojení parfumerie a concept storu.

„Jsem přesvědčen, že FANN BEAUTY ATELIER je dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišného, než na co byli u nás doposud zvyklí.“

Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

CONCEPT STORE

Netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií

EXQUISITE DESIGN

Dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm

MADE-TO-MEASURE

Séra připravovaná na míru konkrétní pleti

NEW WAVE

16 nových trendy značek poprvé v České republice

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ta nejlepší pleťová péče z lokální produkce

SKIN ANALYZER

Rozbor pleti pomocí špičkové technologie

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ať už jste společnou historii prožili nebo jste se narodili do již rozděleného Česko-Slovenska, určitě víte, že naše cesta minulostí ruku v ruce z nás udělala nejlepší přátele a naše jazyky jsou bez vážnějších problémů srozumitelné pro obyvatele jedné i druhé země.

Nyní máme tu čest představit vám unikátní koncept BEAUTY ATELIERU FAnn, který jako první a jediný v České republice nabízí výběr značkové kosmetiky vyráběné buď v České republice nebo na Slovensku.

Jednotlivé značky nemají ambice konkurovat nadnárodním korporacím, ale naopak chtějí nabízet naprosto je- dinečné kosmetické přípravky pro mimořádné smyslové zážitky – ať už jde o vůně nebo o pleťovou či tělovou péči.

PROHLÉDNOUT

KONCEPT

Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které citlivě doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty. Nechybí ani VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku a speciální přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty poradkyně pocházejí z dílny skvělého Česko – slovenského módního návrháře s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

Otevření FAnn Beauty Atelieru nebylo jen událostí roku 2018, ale byl to jeden z nejzásadnějších momentů v historii FAnn parfumerií.

FAnn Beauty Atelier, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1

FANN BEAUTY ATELIER PŘEDSTAVUJE

FAnn Beauty Atelier uvedl při svém otevření 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty concept storech. Na našem lokálním trhu měli premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici jsou také v e-shopu www.fann.cz.

BEAUTY TALK

Také jste se někdy shlédly v seriálové Carrie Bradshaw? Toužily jste si přesně takhle stylově užívat života společně se svými kamarádkami? Teď máte možnost, a to díky Beauty Talk a FAnn Beauty Atelieru.

Beauty Talk je speciální event, na kterém si užijete výjimečný čas a poznáte to nejlepší, co Beauty Atelier nabízí. Na základě analýzy pleti Vám nabídneme péči o pleť na míru a následně profesionálně nalíčíme.

Speciální event Beauty Talk nabízíme ve dvou variantách:

Small Beauty Talk

Balíček obsahuje:

  • analýza pleti přístrojem Skin Analyzer
  • profesionální líčení (pro každého účastníka, případně dle zájmu)
  • 1x lahev Moët & Chandon 0,7 l
  • lahodné občerstvení, káva/čaj, voda
  • dárek (pro každého účastníka)

Určeno pro: 2-3 osoby

Doba trvání: 1-2 hodiny

Beauty Talk Grande

Balíček obsahuje:

  • analýza pleti přístrojem Skin Analyzer
  • profesionální líčení (pro každého účastníka, případně dle zájmu)
  • 2x lahev Moët & Chandon 0,7 l
  • lahodné občerstvení, káva/čaj, voda
  • dárek (pro každého účastníka)

Určeno pro: 4-5 osob

Doba trvání: 2-3 hodiny

Užijte si BEAUTY TALK se svými přítelkyněmi nebo třeba kolegyněmi a zarezervujte si termín pouze pro sebe! Rezervace je možné provádět na tel. čísle +420 605 209 206 nebo přes email jun@fann.cz. Kapacita míst je omezena.

NAVŠTÍVILI NÁS VIP

BERENIKA KOHOUTOVÁ

JANA STRYKOVÁ,
IVANA CHÝLKOVÁ

MARIKA ŠOPOSKÁ

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ

ROMAN ZACH

VLASTINA SVÁTKOVÁ

BEAUTY ATELIER

Jungmannovo nám. 6
110 00 Praha

Otevírací doba:
pondělí 9-20
úterý 9-20
středa 9-20
čtvrtek 9-20
pátek 9-20
sobota 10-18
neděle 10-17

telefon: 220 199 305
email: beautyatelier@fann.cz