Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FAnn Beauty Atelier. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, unikátní propojení parfumerie a concept storu.

„Jsem přesvědčen, že FANN BEAUTY ATELIER bude dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišného, než na co byli u nás doposud zvyklí.“

Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

CONCEPT STORE

Netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií

EXQUISITE DESIGN

Dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm

MADE-TO-MEASURE

Séra připravovaná na míru konkrétní pleti

NEW WAVE

16 nových trendy značek poprvé v České republice

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ta nejlepší pleťová péče z lokální produkce

SKIN ANALYZER

Rozbor pleti pomocí špičkové technologie

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ať už jste společnou historii prožili nebo jste se narodili do již rozděleného Česko-Slovenska, určitě víte, že naše cesta minulostí ruku v ruce z nás udělala nejlepší přátele a naše jazyky jsou bez vážnějších problémů srozumitelné pro obyvatele jedné i druhé země.

Nyní máme tu čest představit vám unikátní koncept BEAUTY ATELIERU FAnn, který jako první a jediný v České republice nabízí výběr značkové kosmetiky vyráběné buď v České republice nebo na Slovensku.

Jednotlivé značky nemají ambice konkurovat nadnárodním korporacím, ale naopak chtějí nabízet naprosto je- dinečné kosmetické přípravky pro mimořádné smyslové zážitky – ať už jde o vůně nebo o pleťovou či tělovou péči.

PROHLÉDNOUT

KONCEPT

Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se bude pyšnit hned několika jedinečnými designovými prvky, které budou citlivě doplňovat jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty. Nebude chybět VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku a speciální přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty poradkyně budou z dílny skvělého Česko – slovenského módního návrháře s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

Otevření FAnn Beauty Atelieru nebude jen událostí roku 2018, bude to jeden z nejzásadnějších momentů v historii FAnn parfumerií.

FAnn Beauty Atelier, Jungmanovo náměstí 6, Praha 1

FANN BEAUTY ATELIER PŘEDSTAVUJE

FAnn Beauty Atelier uvede při svém otevření 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty concept storech. Na našem lokálním trhu budou mít premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici budou také v e-shopu www.fann.cz.