DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ

Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FAnn Beauty Atelier. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, unikátní propojení parfumerie a concept storu.

„Jsem přesvědčen, že FANN BEAUTY ATELIER je dokonalým obrazem toho, že věci lze dělat i jinak, experimentovat a propojit zdánlivě nemožné. Zachovat původní koncept FAnn parfumerií a zároveň přinést nový, svěží vítr v podobě úžasného prostoru, unikátních značek, skvělého servisu a nabídnout tak našim zákazníkům něco zcela odlišného, než na co byli u nás doposud zvyklí.“

Ing. Radek Voňavka, výkonný ředitel FAnn parfumerií.

CONCEPT STORE

Netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií

EXQUISITE DESIGN

Dvoupatrový prostor spojený unikátním schodištěm

MADE-TO-MEASURE

Séra připravovaná na míru konkrétní pleti

NEW WAVE

16 nových trendy značek poprvé v České republice

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ta nejlepší pleťová péče z lokální produkce

SKIN ANALYZER

Rozbor pleti pomocí špičkové technologie

MADE IN CZECHOSLOVAKIA

Ať už jste společnou historii prožili nebo jste se narodili do již rozděleného Česko-Slovenska, určitě víte, že naše cesta minulostí ruku v ruce z nás udělala nejlepší přátele a naše jazyky jsou bez vážnějších problémů srozumitelné pro obyvatele jedné i druhé země.

Nyní máme tu čest představit vám unikátní koncept BEAUTY ATELIERU FAnn, který jako první a jediný v České republice nabízí výběr značkové kosmetiky vyráběné buď v České republice nebo na Slovensku.

Jednotlivé značky nemají ambice konkurovat nadnárodním korporacím, ale naopak chtějí nabízet naprosto je- dinečné kosmetické přípravky pro mimořádné smyslové zážitky – ať už jde o vůně nebo o pleťovou či tělovou péči.

PROHLÉDNOUT

KONCEPT

Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které citlivě doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty. Nechybí ani VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku a speciální přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty poradkyně pocházejí z dílny skvělého Česko – slovenského módního návrháře s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

Otevření FAnn Beauty Atelieru nebylo jen událostí roku 2018, ale byl to jeden z nejzásadnějších momentů v historii FAnn parfumerií.

FAnn Beauty Atelier, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1

FANN BEAUTY ATELIER PŘEDSTAVUJE

FAnn Beauty Atelier uvedl při svém otevření 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty concept storech. Na našem lokálním trhu měli premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici jsou také v e-shopu www.fann.cz.

BEAUTY TALK

Přijďte si užít výjimečný čas ve společnosti té nejlepší péče o pleť!

BEAUTY TALK je speciální event, na kterém se v omezené skupině maximálně 6 účastnic seznámíte se správnými beauty postupy, tipy a triky.

event pro omezenou skupinu účastnic

luxusní a komfortní prostředí

seznámení s tím nejlepším, co Beauty Atelier nabízí

profesionální analýza pleti a návrh vhodné péče

lehké občerstvení

dárek k nákupu

Užijte si BEAUTY TALK se svými přítelkyněmi nebo třeba kolegyněmi a zarezervujte si termín pouze pro sebe! Rezervace je možné provádět na tel. čísle +420 605 209 206 nebo přes email jun@fann.cz. Kapacita míst je omezena. Event BEAUTY TALK je pro zájemce zcela zdarma.

REZERVOVAT

NAVŠTÍVILI NÁS VIP

BERENIKA KOHOUTOVÁ

JANA STRYKOVÁ,
IVANA CHÝLKOVÁ

MARIKA ŠOPOSKÁ

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ

ROMAN ZACH

VLASTINA SVÁTKOVÁ

BEAUTY ATELIER

Jungmannovo nám. 6
110 00 Praha

Otevírací doba:
pondělí 9-20
úterý 9-20
středa 9-20
čtvrtek 9-20
pátek 9-20
sobota 10-18
neděle 10-17

telefon: 220 199 305
email: beautyatelier@fann.cz