Dárky

Lancôme odličovací mléko + tonikum

K nákupu produktů značky Lancôme v minimální hodnotě 1990 Kč získáte jako dárek odličovací mléko Lait Galatéis Douceur 50 ml a hydratační tonikum Tonique Confort 50 ml.

JEAN PAUL GAULTIER - miniatura

K nákupu jakékoliv vůně JPG získáte miniaturu nové pánské vůně Scandal for him jako dárek. Platí pouze při nákupu online.

MONTBLANC - pánské tričko

K nákupu nové pánské vůně značky MONTBLANC Explorer Ultra Blue nad 1 200 Kč získáte jako dárek pánské tričko. Platí pouze při nákupu online.

TRUSSARDI - kosmetická taštička

K nákupu vůní značky TRUSSARDI získáte jako dárek kosmetickou taštičku této značky. Platí pouze při nákupu online.

GIORGIO ARMANI - tělové mléko

K nákupu jakékoliv vůně My Way nad 50 ml získáte jako dárek tělové mléko My Way (75 ml). Platí pouze při nákupu online.

KLARA ROTT - voda na obličej

K nákupu produktů značky KLARA ROTT v minimální hodnotě 1 990 Kč získáte jako dárek produkt Svěžest Rooibos - květinovou vodu na obličej v plné velikosti (100 ml) a v hodnotě 590 Kč. Platí pouze při nákupu online.

BIOTHERM - taštička a miniatury

K nákupu produktů značky BIOTHERM v minimální hodnotě 1 290 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku a praktickou sadu čtyř miniatur péče o pleť v hodnotě 1 200 Kč. Dle dostupnosti si můžete zvolit dámskou nebo pánskou variantu - svůj výběr napište do poznámky v objednávce. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob.

MONTBLANC - sprchový gel

K nákupu libovolných vůní značky MONTBLANC v minimální hodnotě 1 200 Kč získáte jako dárek sprchový gel vůně Legend Spirit (300 ml). Platí pouze při nákupu online.

DECLARÉ - pleťová voda

K nákupu produktů značky DECLARÉ v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek pleťovou vodu Soft Cleansing Tender Tonifying Lotion v cestovní velikosti (30 ml). Platí pouze při nákupu online.

JUVENA - pleťové tonikum

K nákupu produktů značky JUVENA v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek pleťové tonikum Pure Cleansing Calming Tonic v cestovní velikosti (30 ml). Platí pouze při nákupu online.

LACOSTE - kosmetická taštička

K nákupu libovolné vůně značky LACOSTE ve velikosti 50 ml a více získáte jako dárek stylovou taštičku této značky. Platí pouze při nákupu online.

BVLGARI - cestovní balení

K nákupu nové pánské vůně Man Terrae Essence značky BVLGARI získáte jako dárek stejnou vůni v cestovní velikosti (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

DSQUARED2 - termoláhev

K nákupu libovolných vůní značky DSQUARED2 v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek originální a praktickou termoláhev na vodu. Platí pouze při nákupu online.

ESCADA - kabelkové balení

K nákupu libovolné vůně značky ESCADA ve velikosti 50 ml a více získáte jako dárek vůni Escada Flor del Sol v cestovní velikosti (7,4 ml). Platí pouze při nákupu online.

GUERLAIN - taštička + produkty

K nákupu produktů značky GUERLAIN v minimální hodnotě 1 900 Kč získáte jako dárek taštičku plnou miniatur z řady pleťové péče Abeille Royale. Platí pouze při nákupu online.

ASOMBROSO - maska

K nákupu jakýchkoliv produktů značky Asombroso v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek Dry Skin Mask, masku pro suchou pleť v plné velikosti 49 ml v hodnotě 389 Kč. Platí pouze při nákupu online.

CHLOÉ - kosmetická taštička

K nákupu libovolné vůně značky CHLOÉ ve velikosti 50 ml a více získáte jako dárek krásnou kosmetickou taštičku této značky. Platí pouze při nákupu online.

KENZO - kosmetická taštička + tělové mléko

K nákupu jakékoliv vůně značky KENZO získáte jako dárek taštičku a tělové mléko Kenzo. Platí pouze při nákupu online.

PRADA - kosmetická taštička

K nákupu jakékoliv pánské vůně Prada v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek kosmetickou taštičku značky Prada. Platí pouze při nákupu online.

VALENTINO - cestovní verze

K nákupu jakékoliv vůně Valentino v minimální velikosti 50 ml vás navíc potěší cestovní verze vůně Voce Viva (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

HUGO BOSS - tělové mléko Alive

K nákupu vůně Boss Alive (50 ml a více) získáte jako dárek tělové mléko 75 ml.Platí pouze při nákupu online. Na prodejnách již nemusí být skladem.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč