Dárky

NINA RICCI - taštička

K nákupu jakékoliv vůně Nina Ricci (50 ml a více) získáte krásnou kosmetickou taštičku téže značky. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MATIS PARIS - cestovní balení

K nákupu linie Caviar značky MATIS nad 2 000 Kč získáte jako dárek The Cream 15 ml nebo The Night 15 ml z linie Caviar. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

YVES SAINT LAURENT - miniaturka

K nákupu jakékoliv vůně značky Yves Saint Laurent v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek cestovní velikost vůně Black Opium Over Red (7,5 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

VALENTINO - cestovní balení

K nákupu jakékoliv vůně značky VALENTINO v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek miniaturku dámské vůně Born In Roma Eau de Parfum 6 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

TRUSSARDI - miniaturka

K nákupu produktů značky TRUSSARDI v hodnotě nad 1 500 Kč získáte jako dárek miniaturku TRUSSARDI Pure Jasmine EdP 7 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MOSCHINO - víkendová taška

K nákupu jakékoliv vůně moschino nad 1 800 Kč získáte jako dárek dámskou víkendovou tašku Moschino. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MARLIES MÖLLER - balzám

K nákupu produktů MARLIES MÖLLER nad 1 500 Kč získáte jako dárek BB balzám na vlasy pro úžasný lesk a perfektní ochranu. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

LANCÔME - kosmetický kufřík

K nákupu produktů značky LANCÔME v minimální hodnotě 2 490 Kč získáte jako dárek kosmetický kufřík LANCÔME. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

KENZO - taštička + cestovní balení

K nákupu jakékoliv vůně značky KENZO získáte jako dárek cestovní kosmetickou taštičku KENZO a cestovní balení vůně Flower by Kenzo (10 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GUERLAIN - taštička

K nákupu nové vůně Guerlain Aqua Allegoria Florabloom získáte jako dárek luxusní kosmetickou taštičku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

DSQUARED2 - miniaturka

K nákupu jakékoliv vůně DSQUARED2 získáte jako dárek jednu ze tří miniaturek DSQUARED2 Green, Red nebo Original Wood 5 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online. Výběr si napište do poznámky.

DKNY - miniaturka

K nákupu jakékoliv vůně značky DKNY získáte jako dárek miniaturku DKNY Be Delicious EdP 7 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

DECLARÉ - kosmetická taštička

K nákupu produktů DECLARÉ nad 1 500 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GIVENCHY - cestovní balení

K nákupu vůně značky GIVENCHY (50 ml a více) získáte jako dárek cestovní balení nové vůně Irresistible EdP Very Floral (12,5 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

JUVENA - štěteček na pleťovou masku

K nákupu produktů JUVENA nad 2 000 Kč získáte jako dárek štěteček na pleťovou masku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

AUGUSTINUS BADER - 2x cestovní balení

K nákupu produktů značky Augustinus Bader v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek The Eye Cream nebo The Serum v cestovní velikosti v hodnotě 999 Kč. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online. Vyběr si napište do poznámky.

GANT - cestovní taška

K nákupu jakékoliv vůně značky GANT získáte jako dárek cestovní tašku GANT. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

HUGO BOSS - podtácky

K nákupu jakékoliv vůně Hugo Boss (50 ml a více) získáte jako dárek podtácky Hugo Boss. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

REVOLUTION - paletka

K nákupu produktů značek Revolution nad 299 Kč získáte jako dárek paletku očních stínů Revolution X Friends Take A Drive Shadow Palette. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

SALVATORE FERRAGAMO - miniaturka

K nákupu jakékoliv vůně značky Salvatore Ferragamo dostanete jako dárek miniaturku vůně Signorina Libera 5 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

SISLEY - cestovní balení

K nákupu vůní SISLEY získáte jako dárek vůni Izia La Nuit v cestovním balení (EdP 6,5 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online. Nevztahuje se k dárkovým kazetám.

VALEUR ABSOLUE - miniatura

K nákupu libovolné vůně značky VALEUR ABSOLUE ve velikosti 50 ml získáte jako dárek vůni Vitalite ve velikosti 14 ml a v hodnotě 790 Kč. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online

ISSEY MIYAKE - cestovní vůně

K nákupu vůní ISSEY MIYAKE (50 ml a více) získáte jako dárek vůni ISSEY MIYAKE L'eau D'Issey Pivoine v cestovním balení (EdT 10 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

BIOTHERM - taštička + cestovní balení

K nákupu produktů BIOTHERM v minimální hodnotě 1 290 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku a krém na obličej BIOTHERM Aquasource Cica Nutri v cestovním balení (20 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GREEN SKINCARE - mlha na tělo

K nákupu jakéhokoli produktu značky GREEN SKINCARE získáte jako dárek Cool Water Body Mist 150 ml v hodnotě 490 Kč. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

PIZ BUIN - kosmetická taštička

K nákupu produktů značky Piz Buin v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč