Dárky

ESPRIT - sprchový gel

K nákupu libovolné vůně značky Esprit získáte jako dárek dámský sprchový gel Esprit Woman 100 ml. Platí pouze při nákupu online.

BIOTHERM - 2x miniatura

K nákupu produktů značky Biotherm v minimální hodnotě 1 090 Kč získáte jako dárek 2 miniatury péče o pleť - denní krém Blue Therapy Red Algae 10 ml, noční krém Blue Therapy Amber Algae 10 ml. Platí pouze při nákupu online.

GIORGIO ARMANI - miniverze

K nákupu jakékoliv vůně z řady Acua di Giò v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek cestovní verzi vůně Acqua di Giò Pour Homme (15 ml). Nabídka se nevztahuje na nákup setů vůní. Platí pouze při nákupu online.

-417 - tělový peeling

K nákupu produktů značky -417 v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek aromatický tělový peeling Kiwi&Mango (450 g). Platí pouze při nákupu online.

LUMENE - samoopalovací kapky

K nákupu produktů značky LUMENE v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek samoopalovací kapky NORDIC - C (30 ml).

JEAN PAUL GAULTIER - miniatura

K nákupu jakékoliv vůně JPG získáte miniaturu nové pánské vůně Scandal for him jako dárek. Platí pouze při nákupu online.

KLARA ROTT - voda na obličej

K nákupu produktů značky KLARA ROTT v minimální hodnotě 1 990 Kč získáte jako dárek produkt Svěžest Rooibos - květinovou vodu na obličej v plné velikosti (100 ml) a v hodnotě 590 Kč. Platí pouze při nákupu online.

DECLARÉ - pleťová voda

K nákupu produktů značky DECLARÉ v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek pleťovou vodu Soft Cleansing Tender Tonifying Lotion v cestovní velikosti (30 ml). Platí pouze při nákupu online.

BVLGARI - cestovní balení

K nákupu nové pánské vůně Man Terrae Essence značky BVLGARI získáte jako dárek stejnou vůni v cestovní velikosti (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

VALENTINO - cestovní verze

K nákupu jakékoliv vůně Valentino v minimální velikosti 50 ml vás navíc potěší cestovní verze vůně Voce Viva (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

VERSACE - víkendová taška

K nákupu vůní značky VERSACE o objemu 50 ml a více získáte jako dárek elegantní víkendovou tašku.Nabídka se nevztahuje na nákup setů vůní a k akci Jen za 890 Kč. Platí pouze při nákupu online.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč