Dárky

HUGO BOSS - láhev

K nákupu jakékoliv vůně Hugo Boss (50 ml a více) získáte stylovou láhev na vodu jako dárek. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku.

PAÑPURI - kondicionér

K nákupu šamponu PAÑPURI REVIVE Amino Acids Repair Hair Cleanser 185 ml získáte jako dárek PAÑPURI REVIVE Amino Acids Repair Hair Conditioner 125 ml.

PAÑPURI - kondicionér

K nákupu šamponu PAÑPURI BALANCE Scalp Detox Clarifying Hair Cleanser 185 ml získáte jako dárek PAÑPURI BALANCE Scalp Detox Clarifying Hair Conditioner 125 ml.

PAÑPURI - kondicionér

K nákupu šamponu PAÑPURI NOURISH Smooth Shine Hair Cleanser 185 ml získáte jako dárek PAÑPURI NOURISH Smooth Shine Hair Conditioner 125 ml.

LANCÔME - taštička + 3 miniaturky

K nákupu jakékoliv vůně značky Lancôme získáte jako dárek kosmetickou taštičku a 3 miniatury ikonických produktů - vůni La vie est belle 4 ml, řasenku Hypnôse 2 ml a rtěnku L´Absolu Rouge Drama Ink.* Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku *Platí do vyčerpání zásob dárků. Ilustrativní obrázek.

NAQED - balzám na rty

K nákupu produktů ze sortimentu NAQED v hodnotě nad 1 000 Kč získáte jako dárek objemový balzám na rty NOVEXPERT Lip Up with Hyaluronic Acid (8 ml) v hodnotě 540 Kč. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

MONTBLANC - termohrnek

K nákupu vůní značky MONTBLANC v hodnotě nad 1 500 Kč získáte jako dárek černý termohrnek. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

ESCADA - tělové mléko

K nákupu vůní ESCADA získáte jako dárek tělové mléko Show Me Love. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

DICORA - čistící gel

K nákupu dvou kusů tělových produktů značky DICORA získáte jako dárek čistící sprej na ruce s Aloe Vera (200 ml) od této značky. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

MARLIES MÖLLER - šampon

K nákupu produktů značky MARLIES MÖLLER získáte jako dárek šampon Moisture Marine v cestovní velikosti (100 ml) Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

KENZO - kosmetická taštička

K nákupu vůní značky KENZO získáte jako dárek cestovní kosmetickou taštičku. Platí pouze při nákupu online. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

GIORGIO ARMANI - miniaturka

K nákupu vůní značky GIORGIO ARMANI z řady Code (50 ml a více) získáte jako dárek novinku Code Le Parfum v cestovní velikosti (7 ml). Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

GIVENCHY - kosmetická taštička

K nákupu jakékoliv vůně značky Givenchy 50 ml a více získáte jako dárek luxusní toaletní taštičku. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

MAVALA - lak na nehty

Při nákupu značky Mavala nad 300 Kč získáte jako dárek 1 lak na nehty Mavala. Foto je ilustrační.Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

LA PERLA - miniatura

K nákupu jakéhokoliv produktu značky LA PERLA získáte jako dárek parfémovou vodu Signature v cestovní velikosti (10 ml). Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč