Dárky

VALENTINO - cestovní verze vůně + náramek

K nákupu jakékoliv vůně z řady Born in Roma v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek cestovní verzi nové dámské vůně Born in Roma Coral Fantasy Donna (15 ml) + Valentino náramek. Platí pouze online.

LANCÔME - set

K nákupu produktů Lancôme nad 2490 Kč získáte jako dárek set 2 miniatur péče o pleť v hodnotě 1500 Kč. Platí pouze online.

YVES SAINT LAURENT - miniatura

K nákupu vůně značky YVES SAINT LAURENT v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek miniaturu nové pánské vůně YSL Y EdT (7,5 ml). Platí pouze online.

PANIER DES SENS - stahovací pytlík

Při nákupu produktů Panier Des Sens v minimální hodnotě 700 Kč získáte jako dárek stylový stahovací pytlík z recyklované bavlny. Platí pouze online.

GIVENCHY - kosmetická taštička

K nákupu jakékoliv vůně značky GIVENCHY ve velikosti 50 ml a větší dostanete jako dárek luxusní toaletní taštičku. Platí pouze při nákupu online.

TOM TAILOR - sprchový gel

K nákupu pánské toaletní vody od značky TOM TAILOR získáte jako dárek pánský sprchový gel Be Mindful (100 ml) Platí pouze při nákupu online.

MONTBLANC - sprchový gel

K nákupu vůní značky MONTBLANC v minimální hodnotě 1 200 Kč získáte jako dárek sprchový gel Explorer Ultra Blue (300 ml). Platí pouze při nákupu online.

JUVENA - esence

K nákupu produktů značky JUVENA v minimální hodnotě 2 500 Kč získáte jako dárek hydratační esenci v cestovní velikosti (10 ml) Platí pouze při nákupu online.

LANVIN - cestovní balení

K nákupu vůní značky Lanvin nad 1 000 Kč dostanete cestovní balení vůně Modern Princess (EdP 7,5 ml) Platí pouze při nákupu online.

DR. BARBARA STURM - krém

K nákupu produktů Dr. Barbara Sturm v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek Face Cream Rich nebo Face Cream Light 20 ml v cestovní velikosti v hodnotě 1 776 Kč. Platí pouze při nákupu online.

STRIVECTIN - sérum

K nákupu produktů StriVectin nad 1500 Kč získáte jako dárek StriVectin Peptight Tightening & Brightening Face Serum v hodnotě 2140 Kč. Platí pouze online.

VERMI by DARA - CD album

K nákupu VERMI by DARA L'AURA parfémové vody 100 ml získáte jako dárek CD album ETC. Platí pouze při nákupu online.

DSQUARED2 - kosmetická taštička

K nákupu vůní značky DSQUARED2 v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek pánskou kosmetickou tašku. Platí pouze při nákupu online.

MARGARET DABBS - krém na ruce

K nákupu produktů značky Margaret Dabbs London v minimální hodnotě 3 000 Kč získáte jako dárek SPF 30 Sun Defence for Hands, sluneční ochranu na ruce, 100 ml v hodnotě 890 Kč. Platí pouze při nákupu online.

MARLIES MÖLLER - šampon

K nákupu produktů značky MARLIES MÖLLER v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek šampon Moisture Marine Shampoo (100 ml). Platí pouze při nákupu online.

KENZO - miniaturka + taštička

K nákupu jakékoliv vůně značky KENZO dostanete jako dárek parfém Flower By Kenzo L'Absolue v cestovní velikosti a kosmetickou taštičku. Platí pouze při nákupu online.

GIORGIO ARMANI - cestovní verze

K nákupu jakékoliv vůně Giorgio Armani z řady Sí v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek miniaturu nové vůně Sì Passione Éclat (7 ml). Platí pouze při nákupu online.

CAROLINA HERRERA - kosmetická taštička

K nákupu nové vůně Carolina Herrera VERY Good Girl GLAM získáte jako dárek dámskou kosmetickou taštičku stejné značky. Platí pouze při nákupu online.

TIFFANY - miniatura

K nákupu jakékoliv vůně Tiffany & Co. (50 ml a více) získáte jako dárek pánskou vůni Tiffany & Love 5 ml. Platí pouze při nákupu online.

BVLGARI - miniaturka

K nákupu nové vůně Rose Goldea Blossom Delight EdT získáte jako dárek 5 ml miniaturku téže vůně. Platí pouze při nákupu online.

ESCADA - cestovní hrnek

K nákupu libovolné vůně značky ESCADA (50 ml a více) získáte jako dárek originální cestovní hrnek. Platí pouze při nákupu online.

LUMENE - odličovač

K nákupu libovolných produktů značky LUMENE v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek odličovač na voděodolný make-up v cestovní velikosti (50 ml). Platí pouze při nákupu online.

DECLARÉ - krém

K nákupu libovolných produktů značky DECLARÉ v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek krém Hydro Balance Good Mood Cream v cestovní velikosti (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

JEAN PAUL GAULTIER - miniatura

K nákupu jakékoliv vůně JPG získáte miniaturu nové pánské vůně Scandal for him jako dárek. Platí pouze při nákupu online.

BIOTHERM - taštička a miniatury

K nákupu produktů značky BIOTHERM v minimální hodnotě 1 290 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku a praktickou sadu čtyř miniatur péče o pleť v hodnotě 1 200 Kč. Dle dostupnosti si můžete zvolit dámskou nebo pánskou variantu - svůj výběr napište do poznámky v objednávce. Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob.

VALENTINO - cestovní verze

K nákupu produktů značky VALENTINO Voce Viva v hodnotě nad 1 499 Kč získáte jako dárek cestovní verzi vůně Voce Viva (15 ml). Platí pouze při nákupu online.

PRADA - kosmetická taštička

K nákupu jakékoliv pánské vůně Prada v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek kosmetickou taštičku značky Prada. Platí pouze při nákupu online.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč