Dárky

PRADA - diář

K nákupu jakékoliv pánské vůně značky PRADA Beauty v minimální velikosti 50 ml nyní získáte jako dárek luxusní cestovní diář pro něho. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GIORGIO ARMANI - miniaturka

K nákupu vůní Giorgio Armani (50 ml a více) získáte jako dárek dámskou vůni Acqua di Gioia v cestovním balení (15 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

SISLEY - kosmetická taštička nebo taška

K nákupu produktů z řady sluneční péče Sisley získáte jako dárek Sisley plážovou tašku nebo kosmetickou taštičku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

PACO RABANNE - kosmetický kufřík

K nákupu vůní Paco Rabanne (50 ml a více) získáte jako dárek kosmetický kufřík stejné značky. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

VALENTINO - cestovní balení

K nákupu vůní Valentino z řady Born in Roma (50 ml a více) získáte jako dárek pánskou vůni Born in Roma Uomo v cestovním balení (4 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

VERSACE - kabelka

K nákupu vůní Versace (50 ml a více) získáte jako dárek dámskou kabelku Versace. Akce platí do vyčerpání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

PURESSENTIEL - cestovní balení

K nákupu vůní Trussardi v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek vůni Trussardi EdP v cestovním balení (7 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

AUGUSTINUS BADER - miniatura

K nákupu produktů značky Augustinus Bader v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek The Cream nebo The Rich Cream 7 ml v cestovní velikosti v hodnotě 999 Kč. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

LANCÔME - 2x mini produkt

K nákupu produktů značky Lancôme nad 2 490 Kč získáte miniaturu řasenky Lash Idôle a ikonické vůně Idôle EDP. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

SISLEY - kosmetická taštička + produkty

K nákupu produktů Sisley (kromě sluneční péče) v minimální hodnotě 4 500 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku Sisley s miniaturami oblíbených produktů. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

NOVEXPERT - hydratační mlhu

K nákupu jakéhokoli produktu značky NOVEXPERT získáte jako dárek Magnesium Mist 150 ml v hodnotě 250 Kč Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

NAJ OLEARI - odličovač

K nákupu novinky Naj Oleari Click on Me Waterproof Mascara získáte jako dárek odličovač Petal Dew Biphase Make-up Remover v cestovním balení (50 ml) Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MONTBLANC - osuška

K nákupu vůní Montblanc(50 ml a více) získáte jako dárek bílou osušku Montblanc. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MARC JACOBS - zápisník

K nákupu vůní Marc Jacobs (50 ml a více) získáte jako dárek stylový zápisník. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MICHAEL KORS - peněženka

K nákupu vůní Michael Kors získáte jako dárek dámskou peněženku Michael Kors. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MARLIES MÖLLER - stylingová pěna

K nákupu produktů Marlies Möller v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek stylingovou pěnu Marlies Möller Style & Hold Strong Styling Foam v cestovním balení (50 ml) Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

LANVIN - cestovní balení

K nákupu vůní Lanvin získáte jako dárek vůni Lanvin Mon Éclat v cestovním balení (7,5ml) Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

DICORA - mycí houbička

K nákupu jakýchkoliv dvou kusů péče značky Dicora získáte jako dárek dětské mycí houbičky. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

HUGO BOSS - tvořítko na led

K nákupu vůní Hugo Boss (50 ml a více) získáte jako dárek stylová tvořítka na led. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GIVENCHY - kosmetická taštička

K nákupu vůní Givenchy (50 ml a více) získáte jako dárek luxusní kosmetickou taštičku Givenchy. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

FENJAL - cestovní balení

K nákupu minimálně dvou produktů fenjal získáte jako dárek sprchový krém Intensive v cestovním balení (30 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

ESCADA - tělové mléko

K nákupu vůní Escada získáte jako dárek tělové mléko Escada Santorini Sunrise (50 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MATIS - tonikum

K nákupu produktů Matis v minimální hodnotě 1 500 Kč získáte jako dárek Matis Sensi Essence (30 ml) nebo Perfect Light Essence (30 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

CALVIN KLEIN - plátěná taška

K nákupu vůní Calvin Klein (50 ml a více) získáte jako dárek plátěnou tašku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online. Obrazek j/ barva je ilustrační.

BOTTEGA VENETA - kosmetická taštička

K nákupu vůní Bottega Veneta získáte jako dárek kosmetickou taštičku Bottega Veneta. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

DECLARÉ - sérum

K nákupu produktů Declaré v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek sérum Declaré Anti-Irritation serum v cestovním balení (10 ml) Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

MATIS - čelenka

K nákupu minimálně dvou produktů z linie Matis Réponse Soleil získáte jako dárek čelenku Twilly. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

REVOLUTION - paletka

K nákupu značky Revolution nad 249 Kč získáte jako dárek paletku očních stínů Revolution. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

CLARINS - taštička + 2produkty

K nákupu produktů Clarins v minimální hodnotě 1 600 Kč získáte jako dárek taštičku s cestovním balením řasenky a séra Double Serum Eye.

GREEN SKINCARE - mlha na tělo

K nákupu jakéhokoli produktu značky GREEN SKINCARE získáte jako dárek Cool Water Body Mist 150 ml v hodnotě 250 Kč Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

JUVENA - sérum

K nákupu produktů Juvena v minimální hodnotě 2 000 Kč získáte jako dárek sérum Juvena Epigen Lift Anti-Wrinkle Sérum Face & Eyes v cestovním balení (5 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

PURESSENTIEL - roll-on proti stresu

K nákupu produktů značky PURESSENTIEL v minimální hodnotě 490 Kč získáte jako dárek roll-on na bolest hlavy v hodnotě 270 Kč. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

YSL - řasenka

K nákupu jakékoliv vůně z kolekce LIBRE od značky YVES SAINT LAURENT BEAUTY v minimální velikosti 50 ml nyní získáte jako dárek cestovní miniaturku ikonické řasenky LASH CLASH pro extrémní objem. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

BIOTHERM - setík

Nakupte produkty Biotherm v minimální hodnotě 1290 Kč a získáte jako dárek set 4 miniatur péče o pleť (pleťové sérum 7 ml + oční krém 5 ml + denní krém 20 ml + čistící pěnu 20 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

KENZO - taštička + tělové mléko

K nákupu jakékoliv vůně značky Kenzo získáte jako dárek taštičku a tělové mléko Kenzo 75 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

PIZ BUIN - kosmetická taštička

K nákupu produktů značky Piz Buin v minimální hodnotě 1 000 Kč získáte jako dárek kosmetickou taštičku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

GUCCI - kosmetická taštička

K nákupu vůní značky Gucci (50 ml a více) získáte jako dárek kosmetickou taštičku Gucci. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

COACH - miniaturka

K nákupu vůní značky Coach nad 50 ml získáte jako dárek Coach EdT 4,5 ml nebo Coach Floral EdP 4,5 ml. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

TIFFANY - miniaturka

K nákupu vůní značky Tiffany & Co. získáte jako dárek cestovní balení vůně Tiffany & Co. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

BVLGARI - cestovní balení

K nákupu vůně Bvlgari Man Rain Essence získáte jako dárek stejnou vůni v cestovním balení (EdP 15 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

SAIN - 3 vzorečky krémů

Ke každému nákupu produktů značky SAIN získáte jako dárek 3 vzorečky krémů (denní, noční, hypoalergenní) značky SAIN.

WAIT - Hito Roll-on 10 ml

K nákupu parfému WAIT - Hito EdP 100 ml získáte jako dárek Hito Roll-on 10 ml v hodnotě 1100 Kč.

MAVALA - lak na nehty

Při nákupu značky Mavala nad 300 Kč získáte jako dárek 1 lak na nehty Mavala. Foto je ilustrační.Platí pouze při nákupu online a do vydání zásob dárku. Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně.

GUERLAIN - rtěnka KissKiss

K nákupu jakékoliv vůně nebo péče značky Guerlain dostanete jako dárek rtěnku KissKiss v hodnotě 1160 Kč. Foto odstínu je ilustrační a může se lišit. Platí pouze při nákupu online.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč