Příběh firmy…

Vznik FAnn parfumerií je úzce spjat s porevolučním Československem. V roce 1991 byly otevřeny první tři FAnn parfumerie v Brně a Michalovcích. Sídlo společnosti je od samého počátku v Brně, na půl cesty mezi Prahou a Bratislavou. Po rozpadu federace došlo k rozdělení na českou část, se sídlem v Brně, a slovenskou, se sídlem v Banské Bystrici.

V současnosti je díky své rozsáhlé síti více než 40 parfumerií a e-shopu www.fann.cz jedním z hlavních prodejců luxusní, selektivní a semiselektivní kosmetiky v České republice. V našich parfumeriích najdete vůně, pleťovou a dekorativní kosmetiku více než 100 světových značek a nechybí ani bohatá nabídka doplňkového sortimentu. Součástí našich služeb jsou pravidelně pořádané poradenské dny, kdy své zákazníky nejen seznamujeme s novinkami, ale zároveň jim pomáháme vybrat nejvhodnější produkty pro péči o jejich zevnějšek. Termíny jednotlivých poradenských dnů najdete zde.

K rodině FAnn parfumerií patří rovněž kosmetické salóny FAnn beauty centra v Praze a Brně. Součástí našich aktivit je i podpora charity prostřednictvím vlastního nadačního fondu FAnn dětem.

 

O aktuálním děním ve FAnn parfumeriích pravidelně zákazníky seznamujeme pomocí FAnn magazinu, který vychází 3x do roka a Vánočního FAnn katalogu - všechny tiskoviny jsou zdarma k dispozici na všech FAnn parfumeriích.

 

 
Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč