NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

Příběh firmy…

Počátky společnosti FAnn Retail a.s. sahají do roku 1991. V době, kdy se ještě bývalé Československo pomalu probouzelo z totalitního temna, se manželé Anna a Jaroslav Kokolusovi chopili své příležitosti a na zcela zpustlý trh začali dovážet první zahraniční vůně, spreje a kosmetiku.

Toho roku stihli otevřít první tři kamenné parfumerie a své dovezené úlovky vystavovali na spotřebním veletrhu Incheba/ Expo. Záhy přibyly do sortimentu značky z portfolia Procter & Gamble, jako například Hugo Boss, Laura Biagiotti či Max Factor. Kmotrou první pražské prodejny na Štěpánské ulici se stala herečka Jiřina Bohdalová a do konce devadesátých let přibylo ještě několik prodejen. Přelom tisíciletí znamenal nejen pro FAnn parfumerie internetovou revoluci. Založeny byly první webové stránky www.fann.cz a díky online technologiím také FAnn Bonus Club – první věrnostní program pro naše zákazníky. Od roku 2002 vydáváme pravidelně 4x do roka FAnn magazine (dříve FAnn info), tištěný katalog, který přináší přehled novinek, trendů a akcí ve FAnn parfumeriích. Po celou dobu svého působení se FAnn parfumerie anagžuje kromě světa krásy a vůní také na poli charitativním. Každoroční pravidelná spolupráce s charitativními organizacemi a pomoc potřebným vyústily v roce 2013 v založení vlastního nadačního fondu FAnn dětem. Více o fondu a jeho poslání najdete na stránce FAnn pomáhá.

 

Stále se snažíme zdokonalovat. I po více než dvacetiletém působení na českém trhu, přinášíme do FAnn parfumerie neustále nové značky, rekonstruujeme prodejny a přicházíme s novými nápady. Koncept niche vůní, přeměna prodejny v Atriu Flora na luxusní boutiqe store, nebo třeba Červnový festival péče a líčení, největší slevová akce u nás, mají společného jmenovatele. Velkým hnacím motorem je náš výkonný ředitel s přiznačným jménem Radek Voňavka, který se pro tuto práci doslova narodil. Doufejme, že mu elán a dobré nápady nepřestanou nikdy docházet!

V našich provozovnách hrajeme hudbu na základě veřejné licence Creative Commons a Svazu nezávislých autorů. Její seznam je ke stažení zde.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč