Rytí osobních věnování

Zapomeňte na anonymní balíčky a darujte blízkým i kus svého srdce, aby věděli, jak moc Vám na nich záleží!

Dokonalou příležitostí k tomu je flakón oblíbené vůně s osobním věnováním, monogramem či jednoduchou grafikou. Právě takový si můžete nechat vyrobit na míru Vašim požadavkům pouze v našem e-shopu. FAnn parfumerie se totiž jako jediná pyšní speciálním gravírovacím strojem, který je díky diamantovému hrotu a počítačem řízené čtyřosé gravírce schopen do skla nebo kovu vyrýt linku o hloubce pouhých několika desetin milimetru. Běžný dárek tak díky této personalizaci proměníte v unikátní kousek, na který se nedá zapomenout.

JAK NA TO?

Rytí věnování můžete objednat jako doplňkovou službu k nákupu na e-shopu a je zcela zdarma. Některé tvary flakónů kvůli tvaru nebo velikosti tuto personalizaci bohužel neumožňují, proto jsou vůně označeny symbolem pro gravírování , díky kterému si snadno ověříte, zda je možné daný flakón personalizovat či nikoli. Inspirovat se můžete v naší galerii. Pokud váš vybraný flakón označený není nebo si nevíte rady, kontaktujte nás na chatu nebo e-mailu eshop@fann.cz. Na základě Vašich požadavků zpracujeme vizualizaci, kterou Vám zašleme k odsouhlasení.

DEJTE SI POZOR!

Dodací lhůta objednávky se může díky gravírování protáhnout o 3 – 5 pracovních dnů, proto zejména v předvánočním období dbejte na včasné objednání.

INSPIRACE...

Symbol, iniciály, nebo osobní věnování? Podívejte se zblízka.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč