Všechny kamenné FAnn parfumerie jsou až do odvolání uzavřeny. Momentálně není možné rezervovat zboží na prodejnách.
FAnn.cz FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 490 KČ.

Rytí osobních věnování

Zapomeňte na anonymní balíčky a darujte blízkým i kus svého srdce, aby věděli, jak moc Vám na nich záleží!

Dokonalou příležitostí k tomu je flakón oblíbené vůně s osobním věnováním, monogramem či jednoduchou grafikou. Právě takový si můžete nechat vyrobit na míru Vašim požadavkům pouze v našem e-shopu. FAnn parfumerie se totiž jako jediná pyšní speciálním gravírovacím strojem, který je díky diamantovému hrotu a počítačem řízené čtyřosé gravírce schopen do skla nebo kovu vyrýt linku o hloubce pouhých několika desetin milimetru. Běžný dárek tak díky této personalizaci proměníte v unikátní kousek, na který se nedá zapomenout.

JAK NA TO?

Rytí věnování můžete objednat jako doplňkovou službu k nákupu na e-shopu a je zcela zdarma. Některé tvary flakónů kvůli tvaru nebo velikosti tuto personalizaci bohužel neumožňují, proto jsou vůně označeny symbolem pro gravírování , díky kterému si snadno ověříte, zda je možné daný flakón personalizovat či nikoli. Inspirovat se můžete v naší galerii. Pokud váš vybraný flakón označený není nebo si nevíte rady, kontaktujte nás na chatu nebo e-mailu eshop@fann.cz. Na základě Vašich požadavků zpracujeme vizualizaci, kterou Vám zašleme k odsouhlasení.

DEJTE SI POZOR!

Dodací lhůta objednávky se může díky gravírování protáhnout o 3 – 5 pracovních dnů, proto zejména v předvánočním období dbejte na včasné objednání.

INSPIRACE...

Symbol, iniciály, nebo osobní věnování? Podívejte se zblízka.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 490 Kč