Tipy na luxusní produkty

Lancôme

Rénergie H.C.F. Triple Serum

vysoce účinný anti-aging koncentrát
3 900 Kč

Trojí síla

Dopřejte si třikrát větší ochranu pleti před nežádoucími projevy stárnutí s Lancome Rénergie H.C.F Triple Serum. Jak je to možné? Sérum totiž kombinuje kyselinu hyaluronovu, niacinamid a vitamin C s kyselinou ferulovou. Tyto složky si již po několika týdnech nanášení poradí s ochablou pletí, začervenáním, jemnými vráskami a viditelně snižují intenzitu pigmentových skvrn.

Juvena

Aqua Recharge Essence

hydratační esence
1 960 Kč

Klíčem je hydratace

Léto se blíží a s ním také přichází čas, kdy naše pleť bude ztrácet více hydrataci než v jakémkoli jiném ročním období. Ať už vyrazíte na dovolenou nebo budete potřebovat okamžitě pomoci unavené pleti kdekoli jinde, můžete se spolehnout na Juvena Aqua Recharge Essence, která vám vždy doplní potřebnou hydrataci a vyživí pleť.

Dr. Barbara Sturm

Cleanser

čistící pěna na obličej
1 690 Kč

Čistá pleť

Důkladné čištění je základním krokem účinné rutiny péče o pleť. Bez ní se nečistoty usazují na pokožce i v ní. Nevyčištěná pokožka pak může být důvodem, proč ani další péče na vaši pleti nedělá to, co slibuje. Vsaďte na tento jemný pěnivý Dr. Barbara Sturm Cleanser, který jemně odstraní make-up a pleť dokonale připraví na další péči.

Augustinus Bader

The Cream

hydratační a regenerační krém s lehkou texturou
od 3 999 Kč
Další varianty (3)

Jedinečný krém

Proč je pleťový krém The Cream od doktora Augustina Badera tak výjimečný, že si ho zamilovali celebrity po celém světě? Je to totiž první krém, který je vhodný na jakýkoli typ pleti. Díky patentované technologii TFC8, která intenzivně regeneruje kmenové buňky, si krém poradí s pigmentovými skvrnami, s vráskami a pleť je na první pohled vyhlazená a omlazená.