sleva20%
NA VEŠKEROU
DEKORATIVNÍ
A PEČUJÍCÍ KOSMETIKU
PO CELÝ ČERVEN
ORIGINÁLNÍ DÁREK
VZOREK VŮNĚ, PÉČE NEBO LÍČENÍ
KARTA S TRVALOU SLEVOU 10 %
KNÍŽKA PLNÁ LETNÍCH SLEV

JAK VIDÍ LETOŠNÍ FESTIVAL PÉČE A LÍČENÍ SVÝM OBJEKTIVEM @NEJMIL? TAK TROCHU NARUBY. LÉTO, JAK HO URČITĚ NEZNÁTE, ZTVÁRNIL CENAMI OVĚNČENÝ FOTOGRAF MILOŠ NEJEZCHLEB V UNIKÁTNÍ KAMPANI. NÁS BAVÍ MOC A DOUFÁME, ŽE VÁM ZPŘÍJEMNÍ NÁKUPNÍ CHVILKY BĚHEM FESTIVALOVÉ HOREČKY, KDY SI MŮŽETE DOPŘÁT VEŠKEROU PEČUJÍCÍ A DEKORATIVNÍ KOSMETIKU SE SLEVOU 20 %. SLEVA PLATÍ DO 30. ČERVNA 2019 V KAMENNÝCH PARFUMERIÍCH FANN A NA FANN.CZ.

EXKLUZIVNÍ PÉČE

Naše nabídka pleťových produktů je bezkonkurenční. Od nezávislé československé produkce přes světové trendy až po špičkové produkty z proslulých švýcarských laboratoří, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

CELÁ NABÍDKA

TĚLO JAKO BOHYNĚ

Plavková sezóna je na spadnutí, a to si žádá patřičnou výbavu! Vyberte si z bohaté nabídky tělové a vlasové péče, manikúry a pedikúry a dalších kosmetických vychytávek, díky kterým se budete cítit jako opravdová bohyně.

CELÁ NABÍDKA

NEVÍTE SI RADY A POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM VHODNÉ PÉČE NEBO LÍČENÍ? ZAREZERVUJTE SI SVŮJ JEDINEČNÝ PORADENSKÝ TERMÍN, KDY VÁS NABÍDKOU PROVEDE PROFESIONÁLNÍ KONZULTANT.

To zní dobře, chci svůj termín!

RÁDI VÁM POMŮŽEME I ONLINE, NECHTE NÁM SVŮJ DOTAZ NA CHATU.