HARMONIE DUŠE

Každý z nás si někdy prožil tzv. náročné období, které musel překonat. Ať už jde o krátký čas, během kterého jsme vystaveni velmi intenzivnímu stresu, nebo o delší období, kdy se stresujeme mírněji, ale zato dlouhodobě, vždy bychom měli mít na paměti jednu důležitou věc. Jakmile nás začnou stres, úzkost či depresivní nálada omezovat v běžných každodenních činnostech, jako je sociální soužití nebo třeba zvládnutí pracovních povinností, pak je nejvyšší čas vyhledat odbornou pomoc. Pokud ale víte, že se toho na vás prostě jen příliš mnoho nahrnulo a trápí vás neklid, nespavost nebo úzkost, pak naštěstí existuje řada způsobů, jak těmto stavům můžete ulevit.

1. JSME TO, CO JÍME

Není to jen prázdný slogan, ale fakt podložený četnými vědeckými studiemi. Důležité je z jídelníčku vyřadit všechny smažené pokrmy a rafinované cukry, a naopak zařadit potraviny bohaté na zdravé tuky jako třeba losos, tučné ryby, avokádo a taky vitamín D. I když ve vypjatých situacích většinou saháme po rychlém a nezdravém jídle, zkuste zpomalit a zamyslet se nad tím.

2. DOBROU NOC

Dlouhý a kvalitní spánek je základem a účinnou prevencí pro všechny, které stavy jako úzkost či stres pravidelně trápí. Dostatek spánku pomáhá udržet pod kontrolou nadledviny, které mají na starost vyplavování stresového hormonu kortizolu, a tím pádem tedy i jeho nižší hladinu v těle.

3. AROMATERAPIE

Aromaterapii lze považovat za formu alternativní medicíny, která má blahodárný vliv na naši psychiku prostřednictvím vonných látek. Pomáhá zlepšovat akutní i chronické stavy nejrůznějších psychických obtíží. Jedná se o ten patrně nejsnazší a zároveň nejelegantnější způsob, jak si vylepšit, pomoci s ke klidnému spánku nebo se třeba rozptýlit.

Právě pro tyto okamžiky připravila značko PILŌ kolekci tří aromaterapeutických interiérových parfémů, které mají kromě po staletí prokázaných vonných účinků ještě jeden významný rozměr – každá z ambientních vůní obsahuje speciálně připravený hudební kontent, který ještě umocňuje a podtrhuje účinky vonných esencí. Hudební playlist si můžete stáhnout do svého zařízení po naskenování QR kódu, který je součástí balení. Vůně byly vyvinuté ve francouzském Grasse, v kolébce těch nejvybranějších ingrediencí a parfémových tvůrců. Na výběr je ze tří variant.

SLEVA 30%
Pilō

SENSIO | Sensual Aura

Interiérový parfém
1 749 Kč

SENSIO spojuje tělo s myslí pomocí divoké maliny, která otevírá bránu sebepoznání, cedrového dřeva, které vede k vnitřnímu teplu, a spojení kašmírového dřeva, vanilky a mošusu, které otevírají bránu osobní intimity.

SLEVA 30%
Pilō

TRANQUILIO | Relaxing Aura

Interiérový parfém
1 749 Kč

Cestu k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti najdete v mimořádně uklidňující variantě TRANQUILIO s antistresovým bergamotem, s relaxační a uvolňující levandulí a s karibským amyrisem pro odbourání napětí a absolutní zklidnění duše.

SLEVA 30%
Pilō

SOMNIO | Sleeping Aura

Interiérový parfém
1 749 Kč

Poslední varianta SOMNIO se stane vaším průvodcem hlubokým spánkem a intenzivní regenerací. Podporuje pozitivní sny a absolutní revitalizaci s pomerančovým květem, který uvolňuje napětí a zaujímá důležité místo na poli přírodních léčiv, šeříkem a levandulí a labdanem s medem, které uvádí do hlubokého spánku.