ADVENTNÍ KALENDÁŘE PLNÉ KRÁSY

Pod pojmem adventní kalendář si většina z nás vybaví klasiku s malými čokoládami, která zdobí naše okenní parapety a nedočkavé děti, které se po večerech hádají, jaký obrázek tam budou mít tentokrát. Faktem ale je, že adventní kalendáře zejména v posledních letech nabývají zcela jiné podoby.

Ať už jde o ty kreativní, které sami plníme, nebo třeba o ty kosmetické. Jejich prodeje zaznamenaly obrovský boom, řada z nich je v limitovaných edicích a mnoho z nich se jen malou chvíli po uvedení okamžitě vyprodá. S jejich koupí obvykle uspoříte nějakou tu korunu, a navíc jsou vkusně navržené ve vánočním duchu tak, aby vám doma pomohli navodit příjemnou předvánoční atmosféru. V naší nabídce najdete tyto skvosty:

KALENDÁŘ

LUMENE

ROZBALIT

Finská značka pleťové péče je proslulá svojí pověstnou čistotou, která se odráží nejen ve složení produktů, ale také v designu jejich obalů. Třešničkou na dortu je pak adventní kalendář, který se už loni v rekordním čase vyprodal.

Obsahuje 24 bestsellerů, 16 z pleťové péče a 8 make-upových produktů, které spojuje hlavní ingredience – arktická pramenitá voda. Ta se řadí mezi vůbec nejčistší vody na celém světě. Doplněná o další severské skvosty jako třeba březová míza, houba čaga nebo extrakty ze skandinávských bobulovin je tato super čistá péče vhodná úplně pro všechny! V nabídce najdete produkty pro mladistvou i zralou pleť, séra, pleťové masky s vůní lesa, které musíte vyzkoušet.

KALENDÁŘ

LANCÔME

ROZBALIT

Luxusní adventní kalendář plný krásy. Zkraťte si čekání na Vánoce a udělejte si toto období výjimečné a vzrušující. Adventní kalendář Lancôme v sobě ukrývá to nejlepší z dekorativní kosmetiky, péče o pleť a vůní značky Lancôme. Navíc k němu až do 24. prosince můžete získat ještě exkluzivní dárek k nákupu z online adventního kalendáře Lancôme.

KALENDÁŘ

NAJ OLEARI

ROZBALIT

Italská značka NAJ OLEARI je symbolem hravosti a kvality v oblasti dekorativní kosmetiky. V kouzelném adventním kalendáři najdete 24 políček s produkty pro dokonalé líčení z řad doplňků, limitovaných edicí, běžného sortimentu v cestovní velikosti a také hned devět produktů v plné velikosti. Elegantní krabičku se zásuvkami lze navíc poté využít k uložení bižuterie nebo jiných osobních pokladů. Stejně jako ostatní kalendáře je i tento k dostání v limitovaném množství a pouze online na našem e-shopu.