DÁMSKÉ VŮNĚ ROKU 2022

Zajímá vás, které vůně byly v letošním roce nejvíce očekávané nebo které vás nejvíce zaujaly? Představujeme vám hvězdný výběr, který rozhodně stojí za to poznat osobně.

SVĚŽÍ A MAJESTÁTNÍ VŮNĚ INSPIROVANÁ DUŠÍ ITALEK

„Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu," říká o vůni její tvůrce, parfumér Christophe Raynaud.

ZÁŘIVĚ KVĚTINOVÁ VŮNĚ PRO VŠECHNY CESTOVATELKY

Každou z nás definují naše životní cesty, zážitky a zkušenosti, a přesně tuto „vlastní cestu" každé z nás nová My Way Florale oslavuje. Vůně samotná je oproti původní variantě ještě více vrstevnatá a květinová a ucítíte v ní pugét plný čerstvých bílých květů.

NEODOLATELNÁ VŮNĚ, SE KTEROU POPUSTÍTE UZDU SVÉ FANTAZII

Jestli se chystáte odhodit zábrany a vyjádřit naplno své emoce, tato vůně bude vaším skvělým společníkem. Ucítíte v ní návykovou dávku růžové vody s pikantním pepřem, pomerančem plným energie a smyslným cedrovým dřevem.

MODERNÍ VŮNĚ PLNÁ KONTRASTŮ A PARADOXŮ

Tato vůně skvěle sedne ženám, které jsou pokaždé jiné, přesto neuvěřitelně své. Vůně samotná je originální souhrou protikladů v podobě moderních vonných tónů, jako například Ambrofix™ a Serenolide™.