Versace Dylan

NOVÁ DÁMSKÁ VŮNĚ
VERSACE DYLAN TURQUOISE JIŽ BRZY VE FANN

00

DNY

:

00

HOD

:

00

MIN

:

00

SEK

NOVÁ DÁMSKÁ VŮNĚ VERSACE DYLAN TURQUOISE

15.10.2020

„Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se blankytné nebe dotýká průzračných mořských vln. Mořská bříza něžně hladí rozpálenou kůži, probouzí naše smysly a zklidňuje duši. Vůně je připomínkou letních dnů prozářených slunečními paprsky. Dylan Turquoise – to je má pocta ryzí smyslnosti ženy Versace.“ Donatella Versace

DYLAN TURQUOISE je moderní vůní, která splňuje požadavky dnešní doby na šetrnost a odpovědnost vůči přírodě získáváním ingrediencí, a to jak přímo z přírody, tak pomocí moderní „zelené" biotechnologie. Navíc 85 % složek vůně je snadno biologicky odbouratelných.

V hlavě vůně zaujme gejzír svěží energie z čerstvých citrónů primofiore dodávajících vůni na příjemné kyselosti a energii, kterou doplňuje sicilská mandarinka a pikantní růžový pepř.


Exotikou pulzujícímu srdci vůně dominuje šťáva z tropického ovoce guava v kombinaci s jasmínem a okouzlující frézií, odkazujících k moderní zelené nótě.


Smyslnost základu kompozice propůjčuje  moderní dřevitý akord molekuly Clearwood® kombinující svůdnost ambry s ušlechtilostí cedru a bílého pižma.

Vizuální podoba DYLAN TURQUOISE vychází z inovovaného designu značky Versace.

Elegantní linie inspirované tvarem amfory připomínají antickou tradici a mytologii – věčnou inspiraci objevující se napříč všemi kolekcemi módního domu Versace.


Matné sklo tónované do azurové modři Středozemního moře je jako samotná esence léta.

Hlavní tón doplňují detaily v odstínu bledého zlata – uzávěr, vršek flakónu nesoucí barokně rozmáchlými literami jméno VERSACE a ikonická hlava Medúzy.

V sortimentu Versace Dylan Turquoise najdete toaletní vodu ve velikostech 30 ml, 50 ml a 100 ml.

TIP

Obklopte se se vůní po celý den a dopřejte si i Parfémovaný sprchový gel 200 mlParfémovaný tělový gel 200 ml téže značky.