NOVINKA FERRAGAMO JE VĚRNOU NÁSLEDOVNICÍ SVÉ LINIE SIGNORINA

Nová dámská vůně Salvatore Ferragamo Signorina Libera je dalším přírůstkem do rodiny vůní Signorina a skládá poctu ryzí jiskřivé ženskosti. Pokud ji vyzkoušíte, už na ni nikdy nedáte dopustit. Nyní s exkluzivním dárkem k nákupu.

Kolekce Signorina se postupem času rozrostla o další ikonické vůně a je jen na vás zjistit, se kterou si budete nejlépe rozumět. Ať už si vyberete jemnou, romantickou, smělou či extravagantní, moderní ženskost může mít nespočet tváří.

Pro ženy
Salvatore Ferragamo

Signorina Libera

parfémová voda
od 1 710 Kč
Další varianty (3)

SVOBODNÁ

Signorina Libera je zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Otevírá se jiskřivou sametovou hruškou a kalábrijským bergamotem. V srdci se mísí absolut z růží se švestkovým nektarem, čímž vzniká fascinující kontrast mezi jemností a smyslností.

DÁREK K NÁKUPU

K nákupu vůně Salvatore Ferragamo Signorina Libera získáte jako dárek stejnou vůni v cestovním balení (10 ml). Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online.

ZÍSKAT DÁREK

Pro ženy
Salvatore Ferragamo

Signorina

parfémová voda
od 1 090 Kč
Další varianty (4)

ORIGINÁLNÍ

Skvostná mašle v pudrově růžové zkrášluje ovocně dřevitou vůni Signorina Eau de Parfum, v níž se snoubí tóny jasmínu a sladké panacotty. Štiplavost růžového pepře působivě kontrastuje se svěžestí okvětních lístků růží a pivoněk. Kompozici uzavírá základ z pačuli a pižma.

Pro ženy
Salvatore Ferragamo

Signorina in Fiore

toaletní voda
od 1 090 Kč
Další varianty (5)

ROMANTICKÁ

Pro květinově ovocnou vůni Signorina in Fiore se mašle zbarvila do výraznějšího odstínu růžové, jež podtrhuje její romantickou duši v podobě okouzlující souhry třešňového květu a sorbetu z hrušky nashi. V základu vás ovine jemný závoj ze santalového dřeva a pižma.

Pro ženy
Salvatore Ferragamo

Signorina Misteriosa

parfémová voda
od 1 160 Kč
Další varianty (4)

TAJEMNÁ

Černá mašle vystihuje vůni Signorina Misteriosa. Smyslná ovocná kompozice v čele s divokou ostružinou je prostoupena tóny pomerančového květu a tuberózy. Neodolatelnost přináší kombinace pěny z černé vanilky a pačuli.

Pro ženy
Salvatore Ferragamo

Signorina Ribelle

parfémová voda
od 1 160 Kč
Další varianty (4)

REBELSKÁ

Zářivá fuchsiová vůně představuje troufalou povahu florientálně dřevité vůně Signorina Ribelle. Tóny mandarinky a růžového pepře obklopují květinové srdce z frangipani a jasmínu. Základ tvoří vanilková zmrzlina, kokosové mléko a santalové dřevo.