PÁNSKÉ VŮNĚ ROKU 2022

Poznejte hvězdné novinky pánských vůní, které si získaly v letošní roce největší oblibu u našich zákazníků. Spojuje je intenzita i jedinečné charisma.

INTENZIVNÍ A TROUFALÁ VŮNĚ S CITLIVÝM SRDCEM

Její tváří je fotbalová legenda, Zinédine Zidan, přičemž rudá barva symbolizuje širokou škálu emocí, které k vrcholovému fotbalu neodmyslitelně patří. Charismatický dřevitý parfém navozuje vzrušení a napětí, díky němuž začne rychleji tlouct i vaše srdce.

SILNÁ VŮNĚ PRO MUŽE, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BÝT VIDĚT

Nová interpretace slavné vůně je kombinací citrusů se silným aroma, které vyjadřuje jemnost a sílu každého jedince. Vůně perfektně kombinuje svěží tóny citrusů a mořské vody, hřejivé tóny ambry a cedrového dřeva a jiskřivý vetiver.

UNIKÁTNÍ A NENAPODOBITELNÁ VŮNĚ STEJNĚ JAKO DŘEVO SAMO

Dřevo je silný a robustní materiál s komplexní strukturou, díky níž je unikátní a nenapodobitelné. A přesně tuto jedinečnost v sobě odráží parfém Wood Original. Je smyslný a je si jistý sebou samým i svojí osobností.

VÝRAZNÁ VŮNĚ S JEDINEČNÝM OLFAKTORICKÝM ZPRACOVÁNÍM

Nové zpracování parfému ztělesňuje hodnoty a myšlenky značky – především ohleduplnost k naší planetě. Snadno plnitelný zaoblený čtvercový flakón je neuvěřitelně elegantní, přesto navržen tak, aby ozdobil vaši poličku a zároveň dlouho vydržel.