VERSACE DYLAN PURPLE S DOPRAVOU ZDARMA

„Mám ráda Iris Law. Prošlapala si svou vlastní cestu. Má úžasnou povahu. Je nádherná, chytrá a možná trochu divoká ... pravá dívka Versace. Pro mě je dokonalou tváří naší nové vůně. Vdechuje jí život svým skvělým osobitým stylem, energií a veselostí." říká Donatella Versace

Pro ženy
Versace

Dylan Purple

parfémová voda
od 1 870 Kč
Další varianty (3)

DYLAN PURPLE JE ZÁŘIVÁ, ELEGANTNÍ VŮNĚ,

v níž se bergamot mísí s tóny čerstvě utrženého pomeranče.

Šťavnatá hruška dodává úvodnímu akordu nádech modernosti.

Opojná vůně květů frézie způsobí explozi jasně fialové barvy, jemná vůně jejich okvětních lístků se proplétá s intenzivními tóny Mahonialu a Pomarose.

Belambra a Ambroxan dodávají vůni výrazně elegantní a chvějivé tóny, podtržené jemnou molekulou Iso E Super a také hebkým cedrem. Silkolide uzavírá parfém pižmovou nótou s lehce ovocným akcentem.

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, hruška          Srdce: frézie, mahónie, pomarose          Základ: cedr, belambra, pižmo

„Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu.

Květinové srdce je interpretací hypnotického západu slunce na pláži, kdy se jeho purpurové odlesky dotýkají mořských vln. Nakonec se prosadí chvějivé dřevité akordy a elegantní pižmo, které navodí dojem zlatého, měkkého, uklidňujícího písku."

říká autor vůně Christophe Raynaud, Givaudan

 

Elegantní křivky odkazují ke tvaru amfory a připomínají kořeny značky v klasické kultuře a mytologii. 

Sklo i krabička mají fialovou barvu s detaily z růžového zlata. Zlatý uzávěr je ozdoben typickou hlavou Medúzy a vyrytým názvem vůně. Písmena vyvedená v barokním stylu pak tvoří logo značky i kolem hrdla flakonu.