NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

VŮNĚ LETOŠNÍHO LÉTA

22.07.2020

Na jaře se nám všem tak trochu zamotala hlava. Nikoli ze svěžích novinek, na které od ledna jako skalní fanoušci vůní netrpělivě čekáme, ale z obav, zákazů a nařízení.

Poslední týdny ale ukazují, že se svět (tedy alespoň v našich končinách) vrací pomalu do normálu a dostáváme neodolatelnou chuť zase se líbit. A potvrzují to i vědecké studie! Jeden rozsáhlý průzkum nedávno potvrdil, že se lidé v těžkých dobách rádi obklopují vůněmi, které jim podvědomě evokují běžné, příjemné dny bez starostí. Seznamte se proto bez obav s letními novinkami vůní, které stojí za povšimnutí!

VŮNĚ, JAK JI NEZNÁTE

Vůbec první a patentovaná vizuální vůně Amkiri™ kombinuje dva smyslové vjemy – vizuální a čichový. Napadlo vás někdy vzít svůj oblíbený parfém a doslova se v něm vykoupat? Nebo ještě líp, malovat si s ním po těle? Pokud ano, nejste divní, naopak! Newyorčanka s izraelskými kořeny Shoval Shavit Shapiro o tom ví svoje. Jako studentka designu dostala nápad přinést kosmetický produkt s nějakým kreativním přesahem, který se jí podařilo do puntíku splnit.

Jak to funguje?

Sada obsahuje štětec a speciální, parfémem infuzovaný inkoust uhlové barvy, se kterým můžete malovat po celém těle buď volnou rukou nebo s pomocí přiložených šablon s více než 95 ornamenty a symboly. Vůně je unisexová s příjemnými tóny máty peprné, jalovce a zázvoru. Inkoust je hypoalergenní a s veganským složením. Samotné tetování vydrží na kůži podle konkrétního místa držet až 3 dny.

DÁMSKÉ VŮNĚ

Pokud jste romantická duše a léto ve vašem pojetí vypadá jako osudové léto Dannyho a Sandy z Pomády, pak vsaďte na novou verzi slavné Irresistible z dílny GIVENCHY. Neuvěřitelně lehkým a spontánním způsobem v sobě mísí barevné tóny hrušky a pižma spolu se svěžími tóny růže a světlého dřeva.

O něco vášnivější kompozice ve stylu Hříšného tance se ukrývá v jednoduchém červeném flakónu DSQUARED2. Její název – Red Wood – vám už mnohé napoví. Je jako hořící dřevo, jiskřivé, nepředvídatelné a tolik živelné. Samotná vůně v sobě ukrývá zdánlivě nečekanou kombinaci – růžový pepř s dotekem brusinky, liči, růže a magnólie.

Slunce jiskřící na písku a teplý vítr svobody v sobě spojuje Chloé Nomade Absolu de Parfum

Letní edice slavné parfémové vody Ocean di Gioia z dílny Giorgio Armani je stvořena pro odvážnou ženu, která je vždy spontánní a silná. Stejně jako oceán.

PÁNSKÉ VŮNĚ

Když se teplota vyšplhá víš, než je příjemné, les je jedním z míst, kde se ještě dá „dobře" dýchat. Jeho vůně je tajemná, dřevitá a plná nečekaných protikladů stejně jako nové pánské vůně.

Green Wood od DSQUARED2 doplňuje dámskou verzi Red a najdete v něm stejně tak neotřelou kombinaci v podobě citronu s aromatickou svatolínou a pikantním bourbonským pepřem.

Naproti tomu reinterpretace slavné Guilty Pour Homme od GUCCI umocňuje tradiční kódy mužské krásy jako je tajemno a nekonvenčnost. Nová verze se moderním pohledem vyjadřuje ke dvěma vonným látkám oblíbeným zejména v 70. letech – k lehce nahořklé růži a chilli papričce, které zde perfektně doplňuje právě cedrové dřevo.

Nová verze Givenchy Gentleman Boisée v sobě spojuje teplo ohnivého dřeva  s jemnou elegancí duhovky. Je gentleman, který ve stejné míře demonstruje  charakter a citlivost. Ve skvostné kompozici najdete třeba kakao nebo semínko koriandru.

Poslední novinkou je přírodní repelent, který voní jako parfém. Acqua d´Alfresco je jemně parfémovaný sprej obsahující patentovanou směs více než 20 esenciálních olejů a je osvědčenou ochranou před nepříjemným kousavým hmyzem, na který nedají dopustit i hvězdy stříbrného plátna jako např. Pierce Brosnan či Daniel Craig.