Art Of Perfection

Začněte svou cestu La Prairie luxusním obřadem Art of Perfection, ve kterém se snoubí věda, estetika a dokonalý prožitek péče. Nechte se hýčkat a ponořte se do světa nadčasové krásy. Odborný konzultant La Prairie vám doporučí produkty a aplikuje je pomocí osobitých technik pro dosažení nejlepších výsledků. Budete mít možnost vyzkoušet, prožít a procítit celý rituál doporučené péče o pleť, zakusit konzistenci krémů či esencí, jejich vůni a okamžitý výsledek. Můžete si rovněž jednoduše vybrat nejvhodnější odstín make-upu, pudru či korektoru.

Art of Perfection je jedinečný zážitek, který vám nabízí okamžité, viditelné výsledky, vyhlazení, zjemnění a vyživování pokožky. Jedná se o součást unikátního servisu La Prairie, který je určen pro potenciální i stávající zákazníky a je zcela bezplatný. Během dvaceti minut zažijete rituál, při kterém vás čeká konzultace, doporučení a aplikace - od čištění pleti, přes systematické nanesení všech dalších kroků péče o pleť, až po případnou aplikaci dekorativní kosmetiky. To vše na míru vaší pleti a jejím potřebám.

 

Vybírat můžete z těchto rituálů Art of Perfection

ART OF PERFECTION REJUVENATION pro nejvyšší omlazení pleti s kolekcí Platinum Rare

ART OF PERFECTION INDULGENCE pro dokonalé vypnutí a zpevnění pleti s kolekcí Skin Caviar

ART OF PERFECTION ILLUMINATION pro fantastické prozáření a eliminaci barevných nesrovnalostí pleti s kolekcí White Caviar

ART OF PERCECTION GOLD RADIANCE pro dokonalé rozjasnění a hydrataci pleti s kolekcí Pure Gold

ART OF PERFECTION EYES

COMPLEXION PERFECTION

 

Objevte tajemství působení těch nejvzácnějších složek – platiny, kaviáru, bílého kaviáru nebo zlata.

Rezervujte si co nejdříve svůj termín obřadu, ideálně telefonicky na čísle +420 605 209 227 nebo e-mailem na: lpa@fann.cz.

Odborní konzultanti La Prairie jsou vám k dispozici od pondělí do pátku v čase 10-20 h, v sobotu 10-18h a v neděli 10-17h,
na adrese:

La Prairie Atelier, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1