LA PRAIRIE ATELIER

Exkluzivní prostor zasvěcený věčnému mládí a luxusním pečujícím produktům La Prairie Switzerland byl slavnostně otevřen na pražském Jungmannově náměstí v září 2019. V elegantním prostředí prodejny se snoubí puristický styl švýcarské značky s monumentálním duchem Prahy. Butikový koncept je ojedinělým počinem v Evropě a je předzvěstí budoucích kroků značky, jejíž produkty si oblíbily ženy po celém světě.

Prostory, které obýváme, jsou nesmírně důležité: ovlivňují náš stav mysli, náš pohled, náš postoj. V dnešním rušném světě mohou klidné a příjemné prostory působit jako uklidňující balzám, který v nás vyvolává pocit klidu. Tento důležitý náhled byl začleněn do nového designu La Prairie Atelieru. Design souzní se švýcarským dědictví luxusní péče o pleť, představuje čistou estetiku a vytváří krásné prostředí, ve kterém se můžete pozastavit, těšit se z krásy a nechat se hýčkat.

Pozornost designerů byla věnována nejen tvorbě krásného prostředí, ale také příjemnému zákaznickému zážitku. Unikátní prostory butiku jsou rozděleny na dvé zóny – veřejnou a privátní. Té veřejné dominuje v centru prodejny kulatý stůl se všemi produkty z portfolia značky pro celkový přehled o jednotlivých ucelených kolekcích. Vlevo od vstupu se nachází výstava přípravků legendární kolekce Skin Caviar a Skin Caviar Complexion Center s velkým zrcadlem, make-up stolem a komfortními vyvýšenými stoličkami a nejširší nabídkou dekorativní kosmetiky La Prairie v České republice. Vpravo pak můžeme obdivovat prostor vymezený luxusním kolekcím – Platinum Rare, Radiance a White Caviar a výstavce zaměřené na aktuální produktové novinky.

Privátní zóna v zadní části prodejny je oddělena posuvnými dveřmi, za nimiž se skrývá konzultační místnost. La Prairie Atelier byl vytvořen s cílem poskytnout zákazníkům ten nejvyšší servis a povýšit návštěvu obchodu a koupi kosmetiky v pohlcující emotivní zážitek. Odborní konzultanti La Prairie Atelieru jsou školeni ve Švýcarsku a mohou tak poskytovat podrobné informace o produktech i speciálních postupech při péči o pleť a provádět rituál krásy Art of Perfection s garancí maximální spolehlivosti tak, aby zákazník pocítil dotek švýcarské preciznosti a získal dojem, že se ocitl ve světě, ve kterém dokáží zastavit čas.

La Prairie Atelier, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1