Pokud hledáte kvalitní produkty s organickým složením, které skutečně fungují a jsou šetrné k vám i vašemu okolí, pak jste na správném místě. NAQED představuje selekci sedmi clean beauty značek, v jejichž portfoliu najdete rozmazlení pro tvář, vlasy i tělo. A mysleli jsme i na líčení a aromaterapii, nedílnou součást vašich krásnějších zítřků. Zkrátka od hlavy až po konečky prstů. Všechny produkty byly podrobně prozkoumány farmaceutkou, která deklaruje, že co je psáno, to je i dáno. Pojďte se hýčkat!

 

NE TREND, ALE HISTORIE

O tom, že clean beauty není jen pomíjivý trend, ale směr, kterým se evoluce ve světě krásy ubírá, vás nebudeme dlouze přesvědčovat. I když by se mohlo zdát, že být clean, green či bio je dnes populární, cesta ke skutečné clean beauty je mnohem delší. Začala před více než 30 lety ve Francii, kde byl následkem tragické události vyvíjen obrovský tlak na transparentnost a bezpečnost přírodních produktů. Postupně se přidávali i stále vyšší nároky na původ ingrediencí a celkovou šetrnost při výrobě.


VÍC NEŽ JEN SLOŽENÍ

Clean beauty produkty nezohledňují pouze složení produktů, ale také to, z jakých zdrojů ingredience pocházejí, jak s nimi pěstitelé nakládají, jak dlouhou cestu urazí produkt z továrny k zákazníkovi nebo třeba jakým způsobem komunikuje marketingové oddělení. Clean beauty produkty jsou odpovědí na to, jak žít v souladu s přírodou i se sebou samými, jak být ohleduplní a především transparentní.

SEZNAMTE SE S NAQED

Projekt NAQED vznikl v Česku před několika lety a jeho smyslem je nabízet kvalitní kosmetiku a well-being produkty pro co nejširší publikum – od mladých beauty nadšenců přes těhotné či kojící maminky až po ty nejnáročnější klienty. Ve spojení s FAnn parfumerií tak na vybraných 8 pobočkách vznikl koutek s výběrem toho nejlepšího, čím se můžete obklopit. Moderní organické produkty se svojí funkčností vyrovnají konvenční kosmetice, přesto je jejich použití maximálně šetrné a bezpečné. Přivítejte nový standard v péči o sebe samé, přivítejte clean beauty.


KDE JE NAQED K DOSTÁNÍ:

PRAHA Beauty Atelier, Jungmannovo nám. 6, NC Fénix
BRNO nám. Svobody
OLOMOUC Galerie Šantovka
OSTRAVA Nová Karolina
ÚSTÍ NAD LABEM OC Fórum
LIBEREC OC Fórum
JIHLAVA City Park