Vyhrajte lístky na koncert a vůni Ariana Grande - Cloud

SUPERSTAR ARIANA GRANDE
POPRVÉ V PRAZE!

VYHRAJTE LÍSTKY NA JEJÍ KONCERT!

To tu ještě nebylo!

Americká hudební diva Ariana Grande přijíždí do Prahy. A my jsme si pro vás připravili SOUTĚŽ O LÍSTKY na její koncert a o VŮNI ARIANA GRANDE - CLOUD! Výherce získá DVA LÍSTKY na koncert, který se bude konat 4. září 2019 v Praze v O2 aréně + parfémovou vodu Ariana Grande – Cloud, 30 ml.

Pravidla soutěže:

Sledujte @fannparfumeriecz a partnera soutěže @livenationcz Vyfoťte flakon své oblíbené vůně Ariana Grande a sdílejte veřejně na svém profilu s hashtagem #nakoncertsfannem

Soutěž probíhá od 21. 8. 2019 do 28. 8. 2019.
Soutěže se může zúčastnit spotřebitel, který je starší 15 let a má doručovací adresu na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce.
Výhercem se stane 5 soutěžících, z nichž každý získá dvě vstupenky a dvě vůně.
O výhercích rozhodne náhodný výběr slosováním.
Výherci budou veřejně oznámeni pořadatelem prostřednictvím instagramového příspěvku na účtu fannparfumeriecz, a to nejdéle do čtvrtka 29. 8. 2019 do 12.00 hodin.

Ariana Grande CLOUD je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Povzbuzující a zároveň návyková vůně v sobě nese hluboké umělecké vyjádření pozitivního přístupu k životu a pocitů štěstí, které chce Ariana skrze čichové vjemy odkázat svým fanouškům. Moderní flakon z hladkého skla s blankytně modrými odlesky spočívá v bílém podstavci ve tvaru načechraného obláčku. Evokuje povzbuzující moment, kdy se člověk dívá skrze oblaka vstříc zářivé budoucnosti.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.