ACQUA DI GIÒ

Blíží se jedno z nejkrásnějších období v roce, kdy můžete obdarovat sebe nebo své blízké. Ponořte se do hlubin oceánu s jedinečnou vůní Acqua di Giò značky Giorgio Armani.

ZÍSKEJTE DÁREK K NÁKUPU

K nákupu jakékoliv vůně z řady Acqua di Giò v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek cestovní verzi vůně Acqua di Giò (15 ml).

ZÍSKAT DÁREK

TAJEMSTVÍ VŮNĚ MOŘE

Svěží, neodolatelně smyslná mořská vůně s tóny hyacintů se otvírá přívalem svěžího kalabrijského bergamotu, neroli a zelené mandarinky. Vyzkoušejte sprchu dřevité mořské svěžesti.

ZJISTIT VÍCE

OBJEVTE VŠECHNY TVÁŘE MUŽNOSTI

Acqua di Giò Profondo

Probuďte své smysly se zelenou mandarinkou a bergamotem doplněnými o mořské nóty. Rozmarýn, levandule a cypriš v srdci vůně připomínají první nádech po vynoření.

KOUPIT NYNÍ

Acqua di Giò Absolu

Elegantní spojení dřev zjemněných svěžím vodním znamením. Obsahuje pačuli, která poskytuje perfektní rovnováhu mezi vůní vody a dřevitým aroma a vytváří tak v srdci parfému mužnost s nádechem smyslnosti.

ZJISTIT VÍCE

Acqua di Giò Profumo

Vůně se zrodila ze sopečné horniny v hlubokých vodách oceánu. Svěží bergamotové a mořské akordy se mísí se sytým, podmanivým kadidlem, společně se šalvějí a rozmarýnem.

KOUPIT NYNÍ