LÉTO V OBLASTI SALZKAMMERGUT

Horský vzduch, dechberoucí příroda, křišťálově čistá jezera, ale i památky světového dědictví UNESCO. V regionu Dachstein Salzkammergut si každý přijde na své!

Pěšky nebo na kole ...

Ať jste požitkář, nebozkušený horolezec, 700 km turistických tras naplní všechna přání. Načerpejte novou energii při procházkách podél jezer a vychutnejte si zážitky z vrcholů okolních hor. Region nabízí rozsáhlou síť cyklistických stezek s rozmanitou obtížností o délce cca 800 km. Nabídka tras sahá od legendární vícedenní „Dachsteinrunde" přes technicky náročné tréninkové trasy „Salzkammergut Trophy" až po nenáročné túry na horských kolech.

Heritage.Hotel Hallstatt

Unikátní čtyřhvězdičkový hotel Heritage.Hotel Hallstatt se nachází v samotném srdci města Hallstatt. Hotel Vás okouzlí historickou atmosférou, srdečnou pohostinností a moderním interiérem. Většina pokojů a apartmá nabízí dechberoucí výhled na jezero a okolní hory, žádný z 55 pokojů není stejný. Hotel byl otevřen v roce 2009 a skládá se ze 3 historických měšťanských domů.

Zde prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Solný důl v Hallstattu

V nejstarším solném dole na světě se dozvíte něco ze 7000 let staré historie. Lanovka Vás vyveze na vyhlídkovou plošinu „Welterbeblick". Při prohlídce solného dolu s průvodcem na návštěvníky čeká jízda nejdelší hornickou skluzavkou v Evropě, solné jezero a podzemní kino. Vyhlídková plošina vyčnívá 12 metrů do propasti a vznáší se 360 ​​metrů nad zemí. Návštěva Salzwelten je zážitkem pro celou rodinu.

SOUTĚŽ

Pro 3 z vás máme hodnotný voucher pro 2 osoby na 2 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu Heritage.Hotel Hallstatt, vč. výletu lanovkou a prohlídky nejstaršího solného dolu.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak se jmenuje slavné město v prádzninovém regionu Dachstein - Salzkammergut, které se pyšní historií starou 7000 let a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO?

a) Gosau am Dachstein
b) Hallstatt
c) Bad Goisern

 Stačí nakoupit od 16.5. do 30.6. 2022 ve kterékoliv FAnn parfumerii, odpovědět správně  na soutěžní otázku a míst trošku štětsí. Více informací a úplná pravidla soutěže naleznete zde.