Tipy na produkty do 500 Kč

Cottage

Moisturizing Shower Milk - Violet & Pink Praline

sprchové mléko 97% přírodní
149 Kč

Voňavý závoj

Sprchové mléko Cottage s opojnou vůní fialky a růžové pralinky promění každou vaši koupel v nezapomenutelný zážitek. Je šetrný nejen k pokožce, ale díky svému složení také i k přírodě.

GOSH COPENHAGEN

Hydramatt Foundation

make-up pro smíšenou pleť
od 499 Kč
Další varianty (24)

Jeden make-up pro všechny

Máte smíšenou pleť? Pokud se vám mastní tvář v oblasti T-zóny a naopak zbytek pleti je sušší, vsaďte na hydratační make – up Gosh Copenhagen Hydramatt Foundation, který zároveň udržuje mastnotu pod kontrolou. Je dlouhotrvající, a navíc si můžete vybrat z 24 odstínů.

Lebon

Classic Mint + Charcoal Natural Toothpaste

přírodní zubní pasta
199 Kč

Zářivý úsměv

Oblíbená zubní pasta Lebon s příchutí máty, s černým uhlím a bělícím práškem. Předchází vzniku zubního plaku, posiluje zubní sklovinu a jemně bělí. Výsledkem jsou zdravé a krásné zuby.

OSTĒ

Nourishing Lip Balm Prosecco

pečující balzám na rty
390 Kč

Čas na prosecco

Dopřejte si chvíli pro sebe s proseccem kdykoli během dne, aniž byste jej musela vypít. Česká značka Osté totiž jeho lahodnou chuť i vůni vložila do vyživujícího balzámu na rty, který můžete mít u sebe každý den.

POETIKO

Rozjasňující ranní maska pro unavenou pleť s avokádovým olejem

rozjasňující ranní maska
360 Kč

Krásná pleť

Řekněte konec unavené a zašedlé pleti s ranní rozjasňující maskou Poetiko. Ta je bohatá na antioxidanty, které minimalizují projevy stárnutí, a obsahuje také avokádový olej, který napomáhá regeneraci pleti a vyživují ji.