PEČUJÍCÍ RITUÁL PODLE DR. BARBARA STURM

NADCHNE VÁS

„Rutina" podle Dr. Barbary Sturm, kterou klientům ordinuje na své prestižní klinice, zahrnuje mimo jiné i dietní opatření ve formě potravin bohatých na antioxidanty a protizánětlivé složky. V kombinaci s kvalitním pitným režimem a adekvátním pohybem tak dosahuje těch nejlepších výsledků. Pokud tedy patříte mezi vyznavače zdravého životního stylu, přesto jste nároční, pokud jde o výsledky, pak jste na správné adrese a tato značka vám má co říct.

ÚČINNÉ LÁTKY

Srdcem vše produktů je šrucha zelná (purslane), tzv. „fontána mládí", která je bohatá na antioxidanty a extrémně účinný enzym telomerázu. Ty předchází poškození pleti volnými radikály a působí protizánětlivě. Šruchu zelnou a další mocné přírodní výtažky doplňuje Barbara Sturm aktivními látkami, které vznikají na základě špičkových vědeckých výzkumů a byly nezřídka poprvé použity ve světe kosmetiky.

FILOZOFIE ZNAČKY

Původním záměrem Dr. Barbary Sturm bylo studium ortopedické chirurgie. „Zajímalo mne vše, co souviselo s pohybem a s tím, jak po úrazech či nemocech vrátit lidem schopnost „postavit se zpátky na vlastní nohy". Během praxe jsem se stále častěji setkávala s problematikou zánětů a jejich prevence. Odtud to byl už jen krůček k výzkumu aktivních látek, kam mne nasměrovala spolupráce s předními univerzitními vědci z Harvardu a Pittsburgu." V tomto okamžiku se začala naplno věnovat testování přírodních látek a jejich vlivu na léčbu a zklidnění podráždění. A v tomto duchu byla vytvořena její kosmetická značka. Vychází z nejmodernějších vědeckých poznatků, avšak s maximálním respektem k přírodním zdrojům a jejich mocným účinkům.

RADA NAVÍC

Dr. Barbara Sturm sestavuje ze svých produktů ucelené „rituály", které pak svým pacientům spolu s radami ohledně zdravého životního stylu ordinuje. Přesto značka pracuje jen s několika málo silně účinnými produkty, které vhodně kombinuje a doplňuje séry a maskami. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali tři bestsellerové produkty, se kterými nešlápnete vedle. Pokud si chcete vybrat ucelený rituál pro vaši pleť, inspirujte se tady.

RITUÁL VE TŘECH KROCÍCH

SLEVA 10%
Dr. Barbara Sturm

Cleanser

čistící pěna na obličej
1 431 Kč

1. Důkladné čištění

Cleanser pro každodenní očistu pleti je mimořádně šetrný, nenarušuje přirozené pH, přesto účinně odstraňuje zbytky make-upu, kožní maz a nečistoty. S vysokým obsahem šruchy zelné, urei a aloe vera.

SLEVA 10%
Dr. Barbara Sturm

Hyaluronic Serum

hydratační sérum
6 797 Kč

2. Dávka hydratace

Hyaluronové sérum se používá před krémem a je spojujícím prvkem všem pečujících rituálů. Hluboko do pleti vpravuje účinné látky a kyselinu hyaluronovou ve dvou formách pro okamžitou i dlouhodobou hydrataci. Nanáší se jako první péče na dokonale vyčištěnou pleť.

SLEVA 10%
Dr. Barbara Sturm

Face Cream

krém na obličej
3 935 Kč

3. Krém

Nejúspěšnější produkt pro svoje hydratující, omlazující a protizánětlivé účinky. Je také vůbec prvním produktem, který Barbara Sturm uvedla na trh. Vysoká dávka výtažku z šruchy zelné a šišáku v kombinaci se zdravým životním stylem jsou stavebním kamenem celé značky. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, nebudete chtít jiný.