RUCE JAKO VIZITKA

Stokrát omílaná fráze: „ruce jsou naše vizitka" má, ať se nám to líbí nebo ne, něco do sebe. Během kontaktu s druhými nám pohled tolikrát spadne směrem k dlaním, že to ani nelze spočítat. Pokud se za svoje ruce stydíte nebo je raději držíte v kapsách, čtěte dál. Je prokázáno, že upravené nehty zvyšují sebevědomí a dokážou o nás leccos vypovědět.

Mavala

Cuticle Cream

vyživující krém na nehty
360 Kč

HYDRATACE JE ZÁKLAD

Krém na ruce je samozřejmostí, o které se tu snad ani nebudeme rozepisovat. Na výběr je z desítek produktů, typů a vůní. Do letních měsíců a na cesty vždy doporučujeme krémy PIELOR. Jejich balení se vejde do každé tašky a nádherná vůně Lilium z řady Secret Garden je pro léto jako stvořená. Kromě rukou však nesmíme zapomínat ani na nehtovou kůžičku, jejíž vzhled výrazně ovlivňuje celkový vzhled rukou. Mezi ty nejlepší produkty na trhu patří sérum z dílny MARGARET DABBS, které se nanáší do okolí nehtu s pomocí speciálního aplikátoru i několikrát za den. A pokud patříte k těm, kteří se za celý den nezastaví, pak zkuste krém švýcarské značky MAVALA, který se nanáší masáží každý večer.

UPRAVENÉ NEHTY

VE ČTYŘECH KROCÍCH


Známe to asi každá. Tolik toužíme po krásně nalakovaných nehtech, které vydrží alespoň 5 dní, ale místo toho se nám lak i přes veškerou opatrnost začne odlupovat již za dva dny. Správně si nalakovat nehty ovšem není taková věda, jak se může na první pohled zdát. Stačí být důsledná.

1. Zásadní je příprava

Ještě před samotným lakováním je velice důležité nezanedbat přípravu a nehty společně s nehtovou kůžičkou pravidelně hydratovat a starat se o ně. Nehty se vám odvděčí silou a pevností. Před samotným lakováním je důležité, abyste se nesnažila nalakovat nehty, které jsou rozmočené. Proto doporučujeme před lakováním dvě hodiny neumývat nádobí nebo se nekoupat. Také byste měla nehty odmastit. Nehtům, které mají sklon k vysušování, postačí odmastit pouze jejich špička. Používejte pouze šetrné a kvalitní odlakovače bez acetonu, aby veškerá předchozí péče nebyla zbytečná.

Mavala

MAVA-Strong

ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1
580 Kč

2. Podlak neboli Base Coat

Že vám přijde zbytečný? Omyl! Base Coat chrání vaše nehty před zažloutnutím a zabarvením od laku. Doporučujeme použít ochranný a zároveň posilující podlak Mava-Strong od značky MAVALA. Ten byl navíc speciálně navržen tak, že nemusíte čekat, až dobře zaschne. Dokonale totiž splyne s lakem a společně pak lépe drží na nehtu.

3. Barevný lak

Správně nanesete lak tak, že kapku laku poté, co namočíte štěteček a otřete pouze jednu jeho stranu, přitlačte na nehet před kůžičkou uprostřed lůžka a pomalu táhněte ke špičce nehtu. Poté se vraťte zpět na kapku a lak roztáhněte do stran. Z naší nabídky laků si určitě vyberete tu pravou barvu. Od romantických růžových a nude odstínů přes sexy červené pro sebevědomé ženy až po originální barevné. Vyzkoušejte laky od italské značky NAJ OLEARI anebo prozkoumejte novou jarní kolekci Pastel Fiesta oblíbených mini laků MAVALA.

Revlon

Colorstay Gel Envy Top Coat

svrchní lak na nehty
249 Kč

4. Nadlak neboli Top Coat

Top Coat se používá pro zvýšení lesku nehtů a také k ochraně barevného laku před popraskáním a olupováním. Jako tip pro prodloužení výdrže přejeďte nadlakem lehce i hranu nehtu. Váš lak tak vydrží déle zafixovaný. Po dvou nebo třech dnech naneste znovu jednu vrstvu kvalitního nadlaku pro prodloužení výdrže krásně barevných nehtů. Top Coat od značky REVLON dodá vašim nehtům takovou pevnost a mimořádný lesk, jako by byly gelové.

Mavala

Quick Finish

svrchní bezbarvý lak na nehty
190 Kč

TIP: Pro urychlení celého procesu doporučujeme osvědčený produkt pro rychlé zasychání laku Quick Finish od značky MAVALA, který doopravdy funguje!