TIPY, JAK PROMĚNIT SVOJE TĚLO V BOŽSKÉ

Pokud jste na dokonalém těle a božských křivkách poctivě nepracovali po celý rok, nevadí. Máme pro vás expresní řešení, která vám sice nepomůže od přebytečných kil a nevyrýsuje postavu, ale umí zdokonalit vzhled vaší kůže, zmírnit projevy celulitidy a zpevnit povadlé kontury už za několik dní. Jestli tedy zvažujete, zda je last minute dobrý nápad, říkáme jednohlasně: „ano"!

Klíčem k úspěchu jsou dva základní body, na kterých musíte pracovat. Jde o hydrataci a zpevnění. V těchto oblastech můžete v závislosti na stavu kůže zpozorovat výsledky už za několik dní. V nabídce jsou inovativní produkty a lehké, přesto extrémně pečující textury, které si zamilujete a budete s radostí natírat.

TIP Pokud se chystáte na rychlou kúru, pro dosažení maximálních výsledků kůži pravidelně ošetřujte peelingem, který pomůže produktům proniknout hlouběji do pokožky, a celý rituál završte intenzivní masáží s některou z přírodních tělových pomůcek.

ZPEVNĚNÍ A ZEŠTÍHLENÍ

 

Moderní termoaktivní přípravek nové generace Matis, který pomáhá zeštíhlit a zpevnit pokožku.

S polyfenoly z kávových zrn, peptidy, enzymy a mořskými mikroorganismy. Nanáší se ráno i večer na problematické partie jako břicho, paže a stehna.

KOUPIT

Sisley

Le Sculpteur

Intenzivní konturovací péče
5 710 Kč

Konturovací péče, která je výsledkem nové spolupráce mezi značkou Sisley a pařížskou univerzitou. Inovativní textura gelu měnícího se v olej se používá přes den i přes noc s rozdílnými efekty pro maximální celkový účinek.

Bestsellerová péče od Clarins proti celulitidě cílí na tři hlavní typy tukových buněk, které jsou zodpovědné za vznik celulitidy. V kombinaci s pravidelným cvičením dosáhnete skutečných výsledků a zmírnění projevů.

Zkrášlující krémová emulze Sisley je komfortní jako balzám, hedvábná jako olej a lehká voda.

Obsahuje olej z černé růže a z rostlinnými extrakty pro „broskvově" měkký pocit.

KOUPIT