ACQUA DI GIÓ PARFUM

Dopřejte si svěžest a intenzitu vůně, která doplňuje nadčasovou kolekci vůní ACQUA DI GIÒ. UDĚLEJTE RADOST ACQUA DI GIÒ PARFUM s DÁRKEM A DOPRAVOU ZDARMA.

DÁREK K NÁKUPU

K nákupu jakékoliv vůně značky Giorgio Armani Acqua di Gio v minimální velikosti 50 ml získáte jako dárek cestovní verzi ikonické pánské vůňe Acqua di Gio Parfum (15ml) Dárek se nevztahuje k rezervaci na prodejně a nákupu na prodejně. Platí pouze při nákupu online. Nevztahuje se k dárkovým kazetám.

ZÍSKAT DÁREK

Parfém ACQUA DI GIÒ PARFUM nabízí novou interpretaci charakteristických mořských tónů kolekce, které jsou nyní ještě silnější a intenzivnější. Složení parfému ACQUA DI GIÒ PARFUM kombinuje intenzivní, podmanivou erupci svěžesti se svůdnými tóny. Vůně se dále vyznačuje tóny kadidla, které mořské akordy kolekce ACQUA DI GIÒ doslova rozžhaví.

Výsledkem je charismatická, výrazná vůně obestřená aurou tajemství, symbolizující drsnou krajinu, která odolává moci a nesmírnosti oceánu.

HLAVA: Bergamot a mořské nóty

SRDCE: Pelargonie bourbonská, esence z rozmarýnu, šalvěj muškátová

ZÁKLAD: esence z pačuli a esence z kadidla

V designu flakonu se odráží nově nabytá jedinečnost a hloubka kolekce. Jeho elegantní, mužná silueta, která je pro vůně ACQUA DI GIÒ charakteristická, je nyní nově oděna do odstínů černé. Nadčasovost a důraz na udržitelnost kolekce symbolizuje ekologicky koncipovaný flakon, který je 100% doplnitelný.

Parfém ACQUA DI GIÒ PARFUM je inspirován silou přírody a jejími základními hodnotami, což podtrhuje odhodlání značky Armani chránit naši planetu.