ASOMBROSO POMÁHÁ NADACI FAnn dětem

01.09.2020

Zapojte se i vy do mise na pomoc potřebným dětem a spolu s Osmanym Laffitou přispějte Nadačnímu fondu FAnn dětem!

„Měl jsem štěstí, že jsem vyrostl zdravě uprostřed milující rodiny. Bohužel ne všechny děti mají to štěstí. Jsem pevně přesvědčen, že pokud se k vám život chová dobře, je na vaší zodpovědnosti to společnosti vrátit.

Proto jsem rád, že mohu pomoci Nadačnímu fondu FAnn dětem.

Vaše krása může dát dětem lepší budoucnost."


Osmany Laffita

Značka ASOMBROSO by Osmany Laffita si ve FAnn parfumeriích našla svoje čestné místo. Díky tomuto úspěchu jsme spolu s Osmanym připravili akci na podporu naší nadace

 

Kupte si v průběhu září v našich kamenných FAnn parfumeriích sprchový gel Asombroso Feel Beauty Body Shower Gel, 250 ml, 280 Kč a přispějte tak Nadačnímu fondu FAnn dětem!

 

Výtěžek z prodeje tohoto sprchového gelu v termínu od 1. do 30. září jde v prospěch Nadačnímu fondu FAnn dětem.

Luxusní výhra

Koupí sprchového gelu na našich kamenných prodejnách v průběhu září se navíc můžete zapojit do soutěže o návrh a ušití jednoho modelu na míru z dílny samotného Osmanyho v celkové hodnotě 50 000 Kč.

Konkrétní podoba šatů (jeden model) bude upřesněna po vaší vzájemné dohodě s Osmanym Laffitou, obrázek je pouze ilustrační. Do soutěže se můžete zapojit koupí sprchového gelu při uplatnění vaší věrnostní karty FAnn Bonus Card ve všech kamenných FAnn parfumeriích. Výherce budeme telefonicky kontaktovat. Plné znění pravidel soutěže najdete zde.

Podpořit nás můžete i průběžně na účet nadačního fondu 107-6275840217/0100. Všem našim podporovatelům srdečně děkujeme!