NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

DOBA BRONZOVÁ

10.06.2020

Sezóna opalování pomalu ale jistě začíná a my Vám přinášíme výběr top produktů, díky kterým chytnete tu nejlepší barvu.

Nepodceňte péči při opalování ani po něm a odměnou Vám bude dlouhotrvající rovnoměrné bronzové opálení. Jednou z nejlepších značek na poli sluneční péče je značka PIZ BUIN, která se stará o milovníky slunce již více než 70 let.

Právě PIZ BUIN stojí za vznikem systému SPF v šedesátých letech minulého století. První opalovací krém vznikl poté, co se Franz Greiter, mladý student chemie, spálil při výstupu na horu Piz Buin. Tak vzniká v roce 1946, PIZ BUIN® Gletscher Creme. Spolu se svou ženou Margou, kosmetičkou, stáli za vznikem značky, která si zakládá na kvalitě použitých ingrediencí, nejnovějších technologiích a zejména na stoprocentní spolehlivosti.

DÁREK K NÁKUPU

K nákupu libovolných produktů značky PIZ BUIN v minimální hodnotě 500 Kč získáte jednu ze dvou kosmetických taštiček. Platí pouze při nákupu online. Na prodejnách již nemusí být skladem.

Pokud milujete slunce, ale zároveň se chcete chránit, ideální volbou pro Vás je řada MOISTURISING.

 

 

Pokročilé UVA/UVB sluneční filtry pomáhají pokožku chránit proti slunci a, díky obsaženým antioxidantům, předcházejí předčasnému stárnutí pleti. Unikátní komplex dodává pokožce intenzivní hydrataci, která udržuje pokožku hydratovanou v průběhu opalování.

Speciálně pro citlivou pokožku či pokožku se sklony ke sluneční alergii byla vytvořena řada ALLERGY.

 

 

Obsahuje složku CALMANELLE ™ , ochranný komplex určený k posílení odolnosti pokožky proti slunečnímu záření. Tento komplex obsahuje složku FEVERFEW PFE ™, výtažek z rostliny rostoucí na balkánském poloostrově, která je účinným antioxidantem a zklidňující složkou. Zmírňuje zarudnutí pokožky a obnovuje buňky poškozené UV zářením.

Ať už plánujete víkendový úprk z města či dlouhou dovolenou, Vaším nejlepším přítelem se stane řada TAN & PROTECT.

 

 

Kombinuje efektivní ochranu proti UVA/UVB paprskům s technologií IllumitoneTM, která stimuluje pokožku ke zvýšené produkci pigmentu až o 70 %*. IllumitoneTM tak urychluje proces opalování přirozeným způsobem.
*in vitro test

Potřebujete pleti dodat okamžitý jas a „opálený" vzhled? Pak je pro Vás tou pravou řada INSTANT GLOW.

 

 

 

Vaše pleť může zářit a zároveň být dokonale chráněná, a to díky pokročilým UVA/UVB filtrům a jemným, světlo odrážejícím mikročástečkám.

Už žádný mastný film z opalovacího krému! Řada Hydro Infusion díky gelové textuře a suchému finiši poskytuje tu nejlehčí a nejsvěžejší ochranu pokožky.

 

 

 

Ideální pro denní užití a pod make-up! Produkty obsahují vitamín E, účinný antioxidant, který zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Poskytují intenzivní hydrataci po celou dobu opalování.

Ani po opalování nesmíme zapomínat na správnou péči. Produkty z řady AFTER SUN navrací pokožce potřebnou hydrataci díky unikátnímu hydratačnímu komplexu.

 

 

 

Hydratace pomáhá udržet dlouhotrvající opálení a vitamín E chrání pokožku před předčasným stárnutím spojeným se slunečním zářením.