NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

JAS A MAT: LÍČENÍ DO HORKÝCH DNŮ

13.07.2020

Když se hodnoty na teploměru přehoupnou přes 30°C, i ti největší milovníci líčení dávají zpátečku. Jak udržet svoji tvář upravenou a lehce glamour i ve dnech, kdy máte chuť odhodit všechny svršky včetně make-upu? Máme pro vás několik tipů!

TVÁŘE – NECHTE JE ZÁŘIT


Docílit perfektně zmatněného looku je v horkých dnech tak trochu boj s větrnými mlýny. Ušetřete si čas a rovnou sáhněte po highlighterech, které ještě více zvýrazní vystouplé partie tváře, jako jsou vrcholky lícních kostí, špička nosu a střed čela i brady.

Tvářenku můžete vyměnit za bronzer, který zvýrazní líčka a podtrhne opálenou barvu kůže. Oba produkty jsou mnohdy velmi podobné, v nejrůznějších texturách od tekutých přes tuhé sticky až po sypké pudry. Pro svěží zářící efekt pleť v létě vůbec nepudrujte a na klasický krém, BB krém nebo lehounký make-up (potřebujete-li), nanášejte pomocí konečků prstů rovnou bronzer a rozjasňovač. Tento postup je nejsnazší a vůbec nejrychlejší, nemluvě o tom, že ho můžete kdykoli během dne snadno zopakovat.

Pokud chcete přeci jen tvář lehce zmatnit, pak je dobré ji vždy prvně lehce přepudrovat jemným nebo transparentním pudrem, a teprve poté nanášet pudrové rozjasňovače či bronzery, díky čemuž předejdete nežádoucím šmouhám.

Tekutý rozjasňovač od Any Cosmetics patří mezi bestsellery a jeho tvůrkyně, česká YouTuberka a make-up guru @NotSoFunnyAny, nám v kampani se svojí maminkou a babičkou jasně dokazuje, že i takovýto trendy produkt si můžete směle dovolit v jakémkoli věku.

Nadčasová klasika v podobě slunečního pudru Diorskin Mineral Nude Bronze vám dodá přirozené opálení nejen v létě, ale po celý rok. S vitamíny a minerály, které umožňují pleti dýchat.

Tekuté rozjasňovače a bronzery Lumi Drops jsou skvělým způsobem, jak upravit finální vzhled jinak běžného make-upu. V nabídce jsou v různých barevných variantách a lze je vklepat na tvář či rty nebo přimíchat k jakýmkoli tekutým produktům pro vytvoření „glow" efektu.

Luxusní korekční pero Skin Caviar Perfect Concealer spojuje dokonalé projasnění vybraných partií v kombinaci s péčí té nejvyšší třídy. Vypínací a zpevňující kaviárový extrakt z proslulých švýcarských laboratoří představuje to nejlepší, co můžete svojí pleti dopřát.

RTY – ŠACH MAT

Vedle rozjasněné, opálené a celkově lesklé pleti, kterou v létě přirozeně máme, se budou nejlépe vyjímat matné rtěnky. Nejen že dají vyniknout bronzeru nebo rozjasňovači, které by mohli v kombinaci s třpytivými rty působit lacině, ale také obecně lépe drží a vy tak předejdete zbytečnému rozmazání. V nabídce najdete matné rtěnky v nejrůznějších podobách.

Mezi ty vůbec nejoblíbenější patří tekuté od Any Cosmetics nebo Revlonu nebo klasické od Gosh a Naj Oleari. Tajným trikem make-up artistů, jak přimět každý produkt zůstat na svém místě a lépe držet, je fixační podkladová báze. Průhledná textura vyhladí a připraví rty, aplikace rtěnky je potom snazší, lépe drží a nerozpíjí se.

Absolutní hit loňské roku – tekuté matné rtěnky Liquid Mattes z dílny české YouTuberky @NotSoFunnyAny – jsou tak příjemné, že o nich po aplikaci nebudete vůbec vědět. Stačí je nanést v tenké vrstvě pomocí šikovného aplikátoru nebo úplně jednoduše vklepat pomocí konečků prstů.

Sametově matných a precizně nalíčených rtů docílíte s rtěnkami Ultra HD Matte Lip Color, které vypadají dokonale v každém detailu, přesto jsou lehké a snadno aplikovatelné.

A pokud preferujete klasiku, pak vsaďte na rtěnku Forever Matte Lipstick s rafinovaným matným finišem, která navíc obsahuje extrakt z divokého manga pro výživu a ochranu rtů.

Bestseller mezi klasickými rtěnkami představuje Velvet Touch Lipstick. Díky kyselině hyaluronové je tak hedvábná, že ji řada žen preferuje před klasickou krémovou rtěnkou. V nabídce je navíc celkem 24 odstínů včetně široké palety tělových a zemitých barev.

TIP

Podkladová báze je sama o sobě neviditelná. Nanáší se v tenké vrstvě, která bohatě vyhladí jemné linky a vrásky a zdokonalí rty. Fix It! Lip Primer navíc obsahuje i speciální látku, která má na svědomí lehké zvětšení rtů. Aplikace jakékoli rtěnky je potom snadná, barva může být intenzivnější a výdrž je prodloužena.