KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Jestli jsme při pohledu na pánské podzimní novinky něco nemohli přehlédnout, pak je to jasná podprahová zpráva pro všechny moderní muže. Pro ty, kteří se nebojí jít s dobou, bořit zaběhnutá pravidla a trochu provokovat. Věří na hrdiny a ovládají moderní technologie.

Nahlédněte do jejich světa a dopřejte jim vůni, která bude souznít s jejich moderním duchem. Vždyť proč by musel být flakon jenom hranatý a vůně klasická?

PROVOKATÉR

Rád provokuje a je za všech okolností sám sebou? Přesně pro něj bude nová 212 Heroes. Inovativní vůni s veganským složením má na svědomí hned několik talentovaných kreativců prokazujících mimořádné hrdinství v podobě originality a autentičnosti. Ve vůni ucítíte mimo jiné i naprosto unikátní odrůdu konopí zvanou Lemon Haze.

HRDINA

Vize moderního hrdinství v podání Burberry je o odmítání tradičních stereotypů a nabádáni mužů ke změně. Je deklarací duality moci a citlivosti moderního muže, kterého v nepřehlédnutelné kampani ztvárňuje Adam Driver, výrazný americký herec. Vůně je rozjasněná jiskřivým bergamotem a oživená pepřem a typickým britským jalovcem.

DOBRODRUH

Moderní průkopník, který kombinuje fyzickou a intelektuální sílu a osvojuje si technologii, aby posouval a překračoval hranice možného. Vůně vznikla na základě přesvědčení, že díky technologii, která rozšiřuje naše schopnosti, můžeme překonat své hranice, představit si víc, než je možné, a otevřít si nové obzory. Vonná stopa je syrová, a přesto elegantní a svěží s jasnou stopou bergamotu a levandule.

FANTOM

Připojte se k mezihvězdné party, na které můžete být, kým jen chcete. Futuristická aromatická vůně je zrozená ze střetu mezi luxusním řemeslným zpracováním a novou technologií. Pomocí nejmodernějšího tvůrčího procesu byly vybrány ingredience, díky nimž se bude nositel cítit jako pod napětím, intenzivně sebevědomě a sexy.