OD 11. 5. PRO VÁS OTEVÍRÁME VŠECHNY PRODEJNY.
NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

PRŮVODCE JARNÍMI NOVINKAMI VŮNÍ

22.05.2020

ROZHODNOUT SE MEZI DVĚMA VŮNĚMI JE POMĚRNĚ SNADNÉ, VYBRAT SI TU NEJLEPŠÍ Z TOLIKA JARNÍCH NOVINEK JE ALE PĚKNÝ OŘÍŠEK.

A ANI NAŠE ČICHOVÉ RECEPTORY TAKOVOU SMRŠŤ NAJEDNOU NEMŮŽOU ZVLÁDNOUT. PROTO JEŠTĚ, NEŽ SE VYDÁTE VSTŘÍC PARFUMERIÍM, PROJDĚTE SI NAŠEHO PRŮVODCE, KTERÝ VÁS TŘEBA POMŮŽE NASMĚROVAT NA TY SPRÁVNÉ FLAKÓNY, KTERÉ BUDOU SOUZNÍT I S VAŠÍ DUŠÍ.

AŤ UŽ DÁVÁTE PŘEDNOST KVĚTINOVÝM, OVOCNÝM, CITRUSOVÝM ČI GURMÁNSKÝM VŮNÍM, Z NAŠÍ NABÍDKY SI URČITĚ VYBERETE.

RŮŽE

HOJNOST RŮŽÍ

z Grasse je doplněná osvěžujícím a šťavnatým bergamotem, rafinovaným gerániem a intenzivním tónem bílého pižma v zářivé toaletní vodě.

OSLŇUJÍCÍ

světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže z Grasse a jasmínu, která je ještě posílena zahalujícím santalovým dřevem a vanilkou. François Demachy vytvořil koncentrovanou radost.

ŠVESTKA

ŽENA NOMADE

se opět vydává na cestu a jako jediná zavazadla si s sebou bere svou nezávislost, eleganci a kapku intenzivní parfémové vody s vůní dubového mechu, santalu a sladké švestky.

KOKOS

GRAMMY OVĚNČENÁ

zpěvačka Ariana Grande přetvořila silný emocionální náboj svého songu „Thank U, Next" do podoby jedinečné vůně s tóny hrušky, maliny a kokosu.

KONTRASTY MEZI

romantickou růží a slunečným akordem kokosu v nové verzi Trésor, která zachycuje zářivou vášeň i něhu růže zalitou hřejivými orientálními tóny.

KÁVA

ZÁŘIVÁ ZÁVISLOST

vznikne, když se charakteristické nóty černé kávy snoubí s nečekaným a odvážným dračím ovocem. 

CITRUSY

PRVNÍ ČISTÁ VŮNĚ

v portfoliu značky Calvin Klein. Obsah i flakon samotný jsou opravdu inovativní, protože jsou získávány udržitelným způsobem. Flakon i krabička jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a jsou 100% nadále recyklovatelné.

MISTR PARFUMÉR

Olivier Cresp píše novou kapitolu ságy Light Blue a odkrývá v ní jiskřivý citrón spolu s výrazným jablkem Granny Smith.