Všechny kamenné FAnn parfumerie jsou až do odvolání uzavřeny. Momentálně není možné rezervovat zboží na prodejnách.
FAnn.cz FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 490 KČ.

ROZJASNĚNÍ PLETI

16.03.2020

ZDRAVÍM ZÁŘÍCÍ PLEŤ JE SNEM NÁS VŠECH, A TO PO CELÝ ROK, SAMOZŘEJMĚ. S PŘÍCHODEM JARNÍCH MĚSÍCŮ JSOU TYTO TUŽBY PODSTATNĚ SILNĚJŠÍ, O TO VÍC, KDYŽ NA NAŠI PLEŤ DOPADNOU PRVNÍ SLUNEČNÍ PAPRSKY, KTERÉ DAJÍ VYNIKNOUT TÉ ZIMOU ZNAVENÉ A POBLEDLÉ BARVĚ. NAŠTĚSTÍ EXISTUJÍ PRODUKTY, SE KTERÝMI UŽ PO NĚKOLIKA POUŽITÍCH VAŠE TVÁŘ PROKOUKNE A PŘIROZENĚ ZAZÁŘÍ. MÁME PRO VÁS VÝBĚR TĚCH NEJLEPŠÍCH NOVINEK, JEJICHŽ SPOLEČNÝM HESLEM JE JEDNO – ROZJASNĚNÍ !

Podpořit zdravím zářící pleť lze samozřejmě i jinak. Pro viditelné výsledky musíte začít s pravidelnou péčí, která zahrnuje čistění, exfoliaci a peeling, následná hydratace je základ.

Ověřte, zda vaše běžné produkty obsahují ochranné faktory SPF a pokud ne, doplňte je samostatně. Některé účinné složky opalovacích krémů, jako například oxid titaničitý, po sobě zanechávají zářivý film. 

Ze zkrášlujících produktů sahejte po těch s minerálními složkami, bronzerech i highlighterech, které podpoří zdravý vzhled. A pokud to myslíte opravdu vážně, dbejte na pitný režim, omezte přísun cukru (vnitřní, ten vnější ve formě peelingu si můžete dopřát kdykoli) a doplňte si minerály a vitamíny typu A, B, C, E a K. Jedním z osvědčených tipů hollywoodských vizážistů je i správně zvolená barva vlasů, která může váš vzhled výrazně ovlivnit.

První krok

3LAB Perfect Cleansing Balm je čistící balzám v praktické variantě vysouvací tyčinky. Má jemně detoxikační účinek, efektivně zbaruje pleť veškerých nečistot i make-upu a zároveň šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Zlatý kaviár

Luxusní oční krém White Caviar Eye Extraordinaire obsahující extrakt ze zlatého kaviáru a účinnou rozjasňující molekulu Lumidózu výrazně zpevňuje, rozjasňuje oční okolí a hloubkově hydratuje pleť. Díky jedinečnému složení je výrazně eliminováno nežádoucí zabarvení pleti (šedé, hnědé, červené, fialové i žluté skvrny). Vypnutá pleť navíc dokáže lépe odrážet světlo, a tak odhalí mimořádnou krásu oka.

Strom života

Laboratoře CLARINS objevily dvě nové, super účinné ingredience – výtažek z plodu a květu kaštanu koňského, který je symbolem dlouhého života a znovuzrození. Klinické testy potvrdily 12% nárůst indexu jasu v pleti již po jednom měsíci pravidelného užívání ráno a večer.

Černá růže

Oční koncentrát povzbuzuje, vyhlazuje a rozjasňuje oční okolí jediným tahem. Zbavuje tuto zvláště citlivou oblast jemných linek a vyhlazuje ji, takže oči působí viditelně mladší.
Tmavé kruhy jsou méně viditelné a otoky jsou menší. Kontury jsou odpočaté a vyzařují mládí a krásu.

Ultra-lehké

Hydratační sérum pro sjednocení a projasnění pleti obsahuje 98,8 % ingrediencí přírodního původu a vitamín C proti mdlé pleti.