SÍLA AROMATERAPIE

01.10.2020

Unikátní aromaterapeutické bomby do koupele spojují to nejlepší pro vaše tělo i mysl – kvalitní esenciální oleje, mořskou sůl s hořčíkem a bambucké máslo pro hydrataci pokožky. Každá ze tří variant obsahuje malé kousky květin, bylinek nebo vonných dřívek, které se spolu s blahodárnou vůní a jemnou, mléčnou barvou postarají o doslova multisenzorický zážitek!

TIP

Tvar bomby byl speciálně vyvinut do 3D tvaru nového loga značky.

Použijte celé „áčko" pro intenzivní koupelovou terapii, nebo si ulomte jednu až dvě kuličky pro jemnou pěnu a lehčí vůni, díky které si zpestříte každodenní koupel.

Složení je obohaceno o speciální činidlo, které nezanechává na povrchu vany mastný ani barevný film, vaše pokožka přesto zůstane příjemně provoněná a bohatě zvláčněná.

NOT SO FUNNY ANY

Aromatherapy Bath Bombs - PERIOD.

aromaterapeutická koupelová bomba
185 Kč

PERIOD.

S esenciálním olejem z damašské růže, bergamotu a Ylang Ylang, které byly historicky hojně využívány při ženských obtížích, na menstruační bolesti, menopauzu, k prokrvení těla a uvolnění tenze.

NOT SO FUNNY ANY

Aromatherapy Bath Bombs - Let That Sh*t Go!

aromaterapeutická koupelová bomba
185 Kč

LET THAT SH*T GO!

Pro dny, kdy nám není po „duši" hej. S esenciálním olejem z jasmínu, santalového dřeva a Ylang Ylang, které potlačují melancholii, stres a napětí, a naopak podněcují ducha a fantazii.

NOT SO FUNNY ANY

Aromatherapy Bath Bombs - Zzz

aromaterapeutická koupelová bomba
185 Kč

Zzz

Zklidňující koupel, která vás připraví ke spánku. S obsahem esenciálního oleje z heřmánku, levandule a meduňky, které májí kromě zklidnění i antispetické účinky a urychlují hojení.

NOVĚ NOT SO FUNNY ANY

Značka ANY COSMETICS se posouvá dál! Nové logo, nové obaly, nové názvy, ale zásady, ty zůstávají vždy stejné – vše je tvořeno s láskou, vyrobeno v České republice za pečlivého dohledu samotné ANY, netestováno na zvířatech a 100% vegan.