NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

SÓLO PRO NÁS DVA

05.02.2020

Vyšperkujte svůj vztah s pomocí dvojice sladěných vůní. Ať už jste požitkáři z rajské zahrady nebo naopak věční optimisti a snílci, z naší nabídky si určitě vyberete!

#ForeverGuilty

Dvě nové kompozice v další kapitole příběhu Gucci Guilty jsou věnované výstředním milencům. Oslavují novodobou lásku i všechny, kteří své city dávají najevo nekonvenčním a upřímným způsobem.

Navrženo s láskou

Stejně jako ve světě Osmanyho módy, není ani mezi jeho parfémy místo pro unisex. Dámská vůně je šita na míru ženám, které milují život a jsou si vědomy své krásy. Pánská vůně podtrhne charisma každého muže a nechá vyniknout jeho osobní kouzlo.

Vybočit z řady

Dřevitá dvojice vůní charakterizuje duši značky, kterou lze ve světě módy zařadit do kolonky "alternativní luxus". Ryze současné kompozice pro pravé muže a ženy, kteří se nebojí být sami sebou.

Antická krása

Odkaz k antické mytologii a klasickému sochařství je spojujícím prvkem obou vůní Eros. V pánské vás zaujmou citrusy s rozmarýnou, v dámské pak mandarinky a ovocný sorbet.

Rajská zahrada

Kdyby JEAN PAUL GAULTIER tvořil svět, vypadali by jeho Adam a Eva asi nějak takto. Lehce prostopášná La Belle voní po vetiveru, hrušce a orientální vanilce, která je sladká a zároveň nečekaně svěží. Její mužský protějšek Le Beau je lákavou kombinací kokosového dřeva, bergamotu a bobů tonka.

Vyšší intenzita

Tyto dvě interpretace slavných vůní přináší doslova explozi. V dámské se můžete těšit na kytici růží a jasmínu, v pánské na extrémní svěžest zahalenou v orientálních tónech.

Okamžik zlomu

Na hraně mezi snem a realitou se nachází dvojice přímo nadčasových vůní pro ty nejvzácnější okamžiky z dílny Michela Girarda a Oliviera Crespa.

Návyková svěžest

Voda je základním elementem života, ale také symbolem nespoutanosti a nekonečných možností. Užijte si tyto pocity ve dvou!

Vzácné chvilky

Okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytváří ty nejkrásnější vzpomínky. Právě těmto chvílím je věnována dvojice svěžích a povzbuzujících vůní.

Legenda přichází

Dvě výjimečné bytosti, božská Olympéa a hrdinný Invictus, jsou zpět v pouštní interpretaci plné akce a dobrodružství.