NA FAnn.cz DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 700 KČ.

VEČERNÍ RITUÁL KRÁSY

07.01.2020

Zatímco ve dne má naše pleť především ochrannou funkci, kdy brání průniku škodlivin, v noci se regeneruje a napravuje. Podpořte tyto přirozené procesy těmi nejlepšími kosmetickými produkty a odmění se vám za to zlatem.

Primetime vaší pleťové péče nastává těsně před spaním!

ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ

Dva zásadní kroky, bez kterých je pro pleť noc spíš za trest. Moderní make-upy, báze i pudry obsahují látky jako SPF, silikony a rozjasňující částice, které nám přes den pomohou, spát s nimi ale rozhodně nechceme. Vždy proto dodržte jasný postup – odlíčení, čištění, tonizace a v závěru hydratace podle věku a osobních preferencí. Hydrataci nikdy nepodceňujte, ani pokud máte mastnější pleť.

SPRÁVNÉ KLIMA

Dostatečný počet hodin spánku je mantra všech modelek.

Neméně důležitá je ale i teplota v ložnici. Když je vzduch suchý, kůže trpí, proto těsně před spaním vždy ztlumte topení.

K ještě kvalitnějšímu spánku vám může pomoct i řada kosmetických vychytávek, mezi které patří například organické zubní pasty s lahodnými gurmánskými příchutěmi nebo třeba hit roku 2019, hedvábný polštář se super hladkým povrchem, na kterém se vyspíte vždy do růžova.

PILŌ, hedvábný povlak na polštář

Povrch povlaku je vyroben ze 100% morušového hedvábí z organického zdroje nejvyšší kvality, který je oproti klasické bavlně extrémně jemný a předchází tak rýhám a otlačením, které jsou jedním ze strůjců linek a vrásek. Zároveň předchází lámání vlasů a zajišťuje, že spolu s pletí budou po probuzení hladké, lesklé a zářící. Hedvábí obsahuje přírodní protein a osmnáct aminokyselin, navíc je pro svoje antibakteriální vlastnosti mimořádně vhodné pro alergiky, děti nebo třeba při akné.

LEBON, zubní pasta co má styl

Změňte rutinu v každodenní slast díky francouzským zubním pastám LEBON! Umělkyně Stephanie a její muž, farmaceut Richard, vtělili do těchto organických a veganských zubních past své nejlepší know-how i životní vášeň k přírodě, oceánům a honosným destinacím. 

Obal umělce Christopha Remyho povýšil pastu na designový doplněk, pro který umíchali přední parfuméři z Grasse vyvážené gurmánské příchutě. Složení plné těch nejlepších ingrediencí splňuje i ty nejvyšší nároky. V nabídce najdete celkem 9 příchutí, z nichž 4 jsou z kolekce The Whitenning Series s bělícím účinkem.