TERAPIE BARVAMI

Dánská značka Gosh Copenhagen uvedla letos na jaře kolekci matných tužek na oči ve dvanácti pestrých odstínech. Jako terapii proti všudypřítomné lockdownové šedi chtěla vyzvat ženy, aby se nebály navrátit do líčení hravost a třeba i trochu barev. Navíc jsou to právě oči, které jsou i přes respirátor dobře vidět a pokud se tedy někde vyřádit, pak tady.

Pro ztvárnění hravého looku jsme oslovily českou make-up artistku a beauty influencerku Nikol Hess, která si z celé palety zvolila pro léto právě výrazný odstín modré barvy (008 Crazy Blue), který vzbuzuje naději a příslib lepších zítřků. Celý look doplnila novou řasenkou Just Click It! Mascara, rtěnkou a konturovacím kitem na tvář. Co říkáte na její pojetí „barevné terapie"? Nám se líbí a děkujeme za úžasný výsledek.

GOSH COPENHAGEN

Matte Eye Liner

matná tužka na oči
od 249 Kč
Další varianty (18)

MATNÉ PASTELKY

Doplňte si do své povinné výbavy odstíny, které jste si tajně přáli, ale báli jste po nich zeptat! Matné tužky na oči s krémovým složením lze po nanesení perfektně rozpracovat a vrstvit, jak ale zaschnou, nehnou se. Jejich paleta nabízí dvanáct odstínů od klasické černé přes tóny hnědé, zelené a modré až po bílou.

GOSH COPENHAGEN

Just Click It! Volume Mascara

objemová řasenka
329 Kč

NA JEDEN KLIK

Nový přírůstek do rodiny Gosh řasenek je tím nejvíc „instafriendly" kouskem. Na jedno kliknutí řasenku otevřete a během několika vteřin dodáte svým řasám objem i délku. Expresní použití si zamilujete, stejně jako veganskou formuli bez parfemace a s prestižní známkou Allergy Certified, které deklaruje mimořádnou šetrnost a výbornou snášenlivost i pro nositelky kontaktních čoček či majitelky velmi citlivé pleti.

GOSH COPENHAGEN

CONTOUR´N´STROBE KIT

konturovací a rozjasňující paletka
od 559 Kč
Další varianty (2)

ČTYŘI V JEDNOM

Tvarující kit na tvář patří dlouhodobě k největším oblíbencům @Nikolhess z naší nabídky a na svých sítích se netají tím, že už nejeden kit spotřebovala do dna. Produkt obsahuje konturovací pudr, bronzer, tvářenku a rozjasňovač, které perfektně sednou světlým středoevropským typům.

GOSH COPENHAGEN

Luxury Rose Lips

luxusní semimatná rtěnka
od 249 Kč
Další varianty (4)

SAMETOVÉ RTY

A na závěr příjemná tečka. Rtěnka s lehkým krémovým složením a polomatným finišem je to pravé do letních dnů, skvěle drží, přesto nevysušuje. Nikol si vybrala odstín 001 Love z kolekce růžových tónů Luxury Rose Lips.