ROZZÁŘETE SVĚT KOLEM SEBE S LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL

Štěstí je víc než jen pocit. Je to energie. Je to pozitivní vibrace a zářící světlo, které vyzařujete, pokud jste opravdu šťastná. Lancôme se tímto přesvědčením inspiroval při vytváření poslední variace své ikonické vůně La vie est belle Soleil Cristal. Tato vůně ztělesňuje zářící štěstí všude kolem vás.

KVĚTINOVÁ VŮNĚ ŠTĚSTÍ

Nová parfémovaná voda připomíná sluneční paprsky a hřejivý pocit, který se s nimi dostavuje. Nejprve se projeví osvěžujícími tóny mandarinky, na které navazuje srdce parfému překypující oslnivými bílými květy, především kosatcem a jasmínem. Madagaskarská vanilka ve spojení s balijským pačuli pak tvoří silný a vřelý základ vůně.

KOUPIT NYNÍ

ROZDÁVEJTE RADOST, PROTOŽE ŽIVOT JE KRÁSNÝ…

OBJEVTE I DALŠÍ NOVINKY A BESTSELLERY LANCÔME

Lancôme

Teint Idole Ultra Wear SPF15

make-up
od 1 540 Kč
Další varianty (10)
Lancôme

Teint Idole Ultra Wear Stick

dlouhodržící make-up v tyčince
od 1 390 Kč
Další varianty (10)

MAKE-UP S 24H VÝDRŽÍ NYNÍ I V TYČINCE

Odstraňte nedokonalosti své pleti, kdykoliv potřebujete, s dlouhotrvajícím make-upem v tyčince Teint Idole Ultra Wear Stick. Jeho hedvábná textura se snadno nanáší a vstřebává do pleti. Díky inovativní konzistenci tak dosáhnete bezchybného vzhledu až po 24 hodin.

Pro ženy
Lancôme

La Vie Est Belle

parfémová voda
od 1 910 Kč
Další varianty (4)
Lancôme

Advanced Génifique

pleťové sérum
od 2 500 Kč
Další varianty (3)

IKONY PROVĚŘENÉ ČASEM

Regenerační sérum Advanced Génifique je ideálním základním krokem každého pečujícího rituálu. Urychluje obnovu pleti a rozjasňuje ji.

Parfémovaná voda La vie est belle naopak rozdává radost ženám po celém světě už od roku 2012. Odoláte jedinečné kosatcové vůni?

Lancôme

Cils Booster Lash Serum

sérum na řasy
1 370 Kč
Lancôme

Lash Idôle

objemová řasenka
960 Kč

DVOJICE PRO UHRANČIVÝ POHLED

Dopřejte si neodolatelný pohled. Novinka Lash Idôle dodá vašim řasám maximální natočení a výrazný objem díky lehké textuře a kartáčkem s 360 mikroštětinami. Regenerační sérum na řasy Cils Booster pak zajistí, že budou pevnější a lépe chráněné proti poškození.