LANVIN - Modern Princess

Hrdinka - Rebelka

nový příběh…

Modern Princess - moderní princezna, příběh o svobodě, dobrodružství, intenzitě prožitku, ale také o ženskosti a smyslnosti.

Jeho předsudky nesvázaná hrdinka žije lákavý život moderní princezny - dívky, která se nebojí porušovat žádná pravidla a obzvláště pak pravidla romantických vztahů. Je okouzlující, nezkrotná a divoce smyslná, řídí se jen svou vlastní vůlí, pohrává si s jistotami a tajemstvím. Nenechá se uvěznit, ničím a nikým. Je strůjcem svého vlastního osudu.

Design

Design

Proměnlivý a s mnoha různými tvářemi - takový je flakon nové vůně, odrážející osobnost moderní ženy. Jeho smyslné křivky zdobí rudé vertikální logo LANVIN. Kovový prsten jako symbol slavného módního domu je elegantně obtočen kolem hrdla flakonu.

V souladu s protichůdnými emocemi, které v nás budí vůně, je i rozhodně moderní krabička vyvedená ve dvou výrazných barvách: rudé, která exploduje emocemi a z níž se vynořuje zářící bílé logo jako synonymum absolutní čistoty.

Parfém

Parfém

SEXY, ŠŤAVNATÁ, KVĚTINOVÁ VŮNĚ PRO PRAVOU PRINCEZNU!

Modern Princess je parfém ukrývající nové pokušení. Ovocné tóny růžového jablka a červeného rybízu na smyslném základu sexy vanilkové orchideje.

Reklamní kampaň

Reklamní kampaň

Ocitáme se v moderním zámku, v němž žije naše hrdinka - zřejmě tajná agentka, která vede strhující dvojí život. Je úsvit nového dne a ona se vrací domů. Kde a jak strávila minulou noc? Působí směle a rozhodně, určitě není otrokem svých pocitů.

Shodí svůj špionský oblek a vklouzne do svůdně průsvitných rudých šatů, je totiž ženou protikladů, miluje nebezpečí a chuť zakázaného ovoce...

Když dojde na setkání s jejím milencem, pevně zavře oči, aby si vychutnala každý okamžik jejich vášnivého polibku. Jen ona drží klíče ke svému příběhu.

Film &
Bonusový
obsah