Trussardi Riflesso

Kup Teď

The New Masculine Fragrance
Reflecting You

Je skvělé žít tady a teď a užívat si moderních vymožeností, ale občas je dobré vzpomenout si na své kořeny – takové poselství v sobě skrývá nová pánská vůně RIFLESSO od slavné italské módní značky Trussardi. Právě ona je známá svým zaujetím pro moderní životní styl, ale zároveň respektuje tradice a ve veškerém svém snažení staví na první místo kombinaci přirozené elegance s mistrovsky zvládnutým řemeslem – ať už jde o luxusní módu, kožené doplňky, sluneční brýle, hodinky a v neposlední řadě i o stylové vůně.

Kampaň

Stačí jeden pohled a před námi se začíná odehrávat příběh mladého muže, který zaparkoval svou motorku MV Augusta Brutale 800 u kovové brány půvabné vily na ligurském pobřeží. Je to jeho domov a útočiště, kde trávil dětství i dospívání, a kam se vždycky rád vrací ze svých toulek napříč celým světem. Stylové oblečení z nové pánské kolekce Trussardi podtrhuje jeho přirozený sex-appeal a zároveň prozrazuje, že máme před sebou rebela s něžnou duší.

TVÁŘ

Třicetiletý model André Hamann pochází z německého Oberhausenu a patří k největším módním ikonám současnosti, což dokazuje fakt, že má na Instagramu milión příznivců. V mladším věku věnoval hodně času kytaře a doufal, že se tak proslaví. Nakonec to bylo setkání s modelingovým skautem ve Vídni, které ho obrátilo ke světu módy, kde už má za sebou celou řadu kampaní pro největší světové značky. André je proslulý svou zálibou v tetování, na těle má celou řadu nejrozmanitějších motivu. Miluje cestování, fotí a filmuje a své zážitky rád sdílí na sociálních sítích. Preferuje volnočasovou módu a má vrozený šarm. Sám sebe charakterizuje jako „obyčejného kluka s tetováním a třídenním strništěm na bradě“ a paradoxně se mu právě teď plní jeho největší sen – konečně nahrává se svou milovanou kytarou vlastní muziku na první oficiální CD.

Vůně

Autorkou pozoruhodné vonné kompozice je Véronique Nyberg, proslulá svými kreacemi propojujícími ryze sofistikované postupy s hlubokými emocemi. Její nová, dřevitě orientální Trussardi Riflesso dokonale vystihuje maskulinní svět, kde se propojuje sportovní duch s přirozenou elegancí.

Úvod patří jiskřivému italskému koktejlu zeleného jablka, růžového grapefruitu a bergamotu symbolizujícímu ryzí koncentrovanou energii a svěžest. Se srdcem přichází elegance a zklidnění – tak, jak ji dovedou navodit muškát, lístky fialek a levandule. Závěr se pak nese v typicky Trussardi stylu kombinujícím luxusní kůži, vetiver a fazolky tonka. Výsledkem je nezaměnitelná, typicky mužná a přitom překvapivě moderní, nezaměnitelná toaletní voda.

Flakón

Architekt a designér Carlo Colombo spolu s Gaiou Trussardi navrhli zářivý a průhledný flakón v ikonicky maskulinních liniích. Strohou siluetu zdobí vertikální vroubkování inspirované mřížkou chladiče slavných amerických korábů silnic. Stříbřitý kovový uzávěr dodává flakónu na moderně vintage stylu.