Signorina pro každou z nás

Stále se vyvíjející linie vůní Signorina zdárně překonává zkoušky času prostřednictvím sesterských edicí, jež oslavují jedinečné osobnosti různých žen. Každá z nových kapitol Signoriny přinesla obohacení v podobě rafinovaných vůní odhalujících nejrůznější tváře moderní ženy a oslovující širokou škálu ženských charakterů. Ať už se cítíte být romantičkami, tajemnými divami či rebelkami, vždy je tu ideální vůně Signorina zdůrazňující Vaši duši a odkrývající kouzlo svůdnosti Vaší osobnosti.

Jsi Signorina Ribelle?

Mladá, a přitom odhodlaná, bouřlivá, a přitom kultivovaná, nezávislá, apřitom romantická. Signorina Ribelle ztělesňuje paradox zakořeněný ve skutečném životě současné mladé ženy, hrdinky, jež se stala inspirací pro nejnovější voňavou kapitolu.

Je rebelská ne proto, aby provokovala, ale aby vyjádřila sama sebe.

Jsi klasická Signorina?

Signorina je poctou ženám, které baví vše krásné a mají v sobě přirozenou eleganci a šarm. Vůně v elegantním italském stylu značky Salvatore Ferragamo je něžně troufalou, svěží a vytříbenou kompozicí, vyznávající žensky nadčasový styl v kombinaci s mladistvou kreativitou a špetkou provokativnosti.

Stylová, okouzlující, romantická a sebevědomá.

Jsi Signorina Misteriosa?

Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané vE své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. Je to místo plné tajemství, pokušení a tužeb, je to část její duše, která se zveřejňuje jen málo komu.

Nepředvídatelnost je její hlavní rys, její tajemství je její podstata.

Dárek

k NÁKUPU NOVÉ VŮNĚ ZNAČKY SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA RIBELLE ZÍSKÁTE JAKO DÁREK SADU MINIATUR EDP (5 ML) A TĚLOVÉ MLÉKO (50 ML) STEJNÉ VŮNĚ.

nABÍDKA PLATÍ OD 20. 9. 2019 DO VYČERPÁNÍ ZÁSOB DÁRKŮ.