THERMA LAA - RÁJ ODPOČINKU

Nedaleko česko-rakouských hranic se nachází pohádkový wellness resort: Therme Laa – Hotel & SILENT SPA – dokonalá oáza klidu a relaxu.

Rakousko má mnoho lázeňských destinací, ale jedna zvlášť výjimečná leží přímo u českých hranic v Laa an der Thaya. Zde najdete THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA, ideální pro rodiny s dětmi i pro fajnšmekry.

Komplex nabízí termální procedury, plavání nebo lenošení v příjemně teplé termální vodě, saunový svět, fitness a luxusní Silent club pokoje. Můžete se těšit na chuť regionální kuchyně a typické svěží aroma veltlínského zeleného. Navíc se tu bez problémů domluvíte česky a nemusíte cestovat stovky kilometrů pro jedinečný zážitek pro zdraví.

PŘEDVÁNOČNÍ TIP:

Spojte pobyt v lázních s návštěvou pohádkových adventních trhů v okolí Laa (Loamgrui Unterstinkenbrunn, Loosdorf, Kirchstetten a další).

SILENT SPA je architektonický skvost, inspirovaný sakrálními stavbami. Zdejší bazény s termální vodou, saunový svět, relaxační solná místnost a nádherná zahrada GARTEN EDEN prostě nemají chybu. SILENT SPA je odděleno a zároveň propojeno chodbou s lázeňským komplexem Therme Laa a navazuje přímo na hotel****Superior.

V komplexu najdete vše: od cardio-fitness centra po jógové lekce. Nejdůležitějším a zásadním přínosem však zůstává léčivý termální pramen obsahující sodík, chlorid, jód a vzácné minerály, jež napájí všechny bazény lázní Therme Laa-Hotel & Silent Spa

Kromě wellness láká resort kulturou – JazzNights a POOL & WINE večery v letním období, MondgLAAnz koupání při úplňku v chladnějším období. Další plány Therme Laa-Hotel & SILENT SPA budou příští rok VELKÝM překvapením.
Zůstaňte proto v obraze! Více informací na www.therme-laa.at

 

TIP:

Každý, kdo si v roce 2023 a 2024 rezervuje ubytování v hotelu Therme Laa – Hotel & SILENT SPA nebo se rozhodne pro návštěvu denních prémiových lázní SILENT SPA, dostane milou pozornost jako dárek. Stačí nahlásit při rezervaci na recepci hotelu nebo na recepci SILENT SPA heslo FANN2023.

 

SOUTĚŽ

Získejte 1 voucher na 2 noci pro 2 osoby včetně polopenze a vstupu do SILENT SPA nebo 2x2 vouchery na celodenní vstup do SILENT SPA

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak se jmenuje hraniční přechod na české straně nejblíže k lázním Therme Laa?

a) Hevlín
b) České Velenice
c) Dolní Dvořiště

Stačí nakoupit od 1. 11. do 31. 12. 2023 v kterékoliv FAnn parfumerii, odpovědět správně na soutěžní otázku a mít trošku štěstí. Více informací a úplná pravidla soutěže naleznete zde.