KOUZLO WELLNESS

ČERSTVÁ INSPIRACE,RELAX, RECHARGE

V lázeňském resortu THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA nedaleko českých hranic se pořád něco děje. I přesto, narozdíl od jiných termálních světů a vodních parků, jsou Therme Laa klidným místem pro relaxaci a odpočinek.

Počasí přímo vybízí k rekreačnímu plavání či uvolnění svalů ve zdravé termální vodě. Teplota termálních a slaných bazénů v Therme Laa – Hotel & Silent Spa se v jarních měsících pohybuje okolo příjemných 35°C.

Proměňte všední dny v krátkou jednodenní dovolenou nebo rovnou víkendový odpočinek a zajeďte načerpat novou sílu a energii do kouzelného městečka ve Weinviertelu.


V resortu Therme Laa jsou Vám kromě velkolepého vodního světa k dispozici rovnou tři saunové části – každá je něčím jedinečná a vyjímečná.

Rozlehlé saunové oddělení v termálních lázních nabízí loftovou saunu, kde je teplota o něco nižší než v klasické finské sauně. V borové sauně se při správné teplotě uvolňují příjemné vůně obsažené v borovém dřevu. Weinviertel sauna je postavena ve stylu klasického vinného sklepa a je nejstarší původní saunou Therme Laa. Rybníková sauna se pyšní úchvatným panoramatickým výhledem do okolní přírody, parní lázeň je v kombinaci se správným peelingem vždy zážitek s dlouhodobým účinkem. Špičkoví saunoví mistři se Vám postarají nejen o skvělý vizuální zážitek v podobě víření horkého vzduchu, ale i o to, abyste mohli a uměli dokonale využít blahodárnou sílu jimi připravených saunových esencí na přírodní bázi.

Hotelovým hostům je navíc exkluzivně k dispozici i hotelové spa s termálním bazénem a saunová část s finskou saunou, parní saunou, sanáriem a venkovním whirlpoolem.


Kdo hledá neobyčejný zážitek, nadstandardní služby, exkluzivní ambiente – nechť volí SILENT SPA, prémiové denní lázně Therme Laa. Děti zde nepotkáte, do Silent Spa je vstup povolen osobám od 16ti let věku. Všudypřítomnému pohodlí a ohledu na potřeby klienta, magické atmosféře, jisté intimitě a respektu k soukromí se nic nevyrovná. V tom je Silent Spa opravdu unikátní. Bazény s termální vodou a saunový svět s finskou saunou, bio saunou, parní lázní a meditační solnou místností Vás zcela jistě nadchnou. SILENT SPA se stane Vaší srdeční záležitostí.

SOUTĚŽ

ZÍSKEJTE VOUCHER NA DVĚ NOCI PRO DVĚ OSOBY VE WELLNESS THERME LAA-HOTEL & SILENT SPA

Pro tři z vás máme hodnotný voucher na ubytování pro 2 osoby na 2 nociv luxusním ****Superior wellness resortu Therme Laa – Hotel & Silent Spa včetně polopenze, vstupu do termálních lázní, saunového světa a vstupu do prémiového Silent Spa

Stačí odpovědět na soutěžní otázku:

V jakém regionu se nachází hotel Therme Laa?

Error in exception handler.