Všeobecné podmínky

FAnn Parfumerie si vyhrazuje právo, kdykoli zrušit nebo změnit veškerá pravidla, práva a výhody, které jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách, nebo jejich část. V takovém případě budou zákazníci informováni vývěskami v obchodech nebo/a poštou 15 dní předem. Žádné změny ani zrušení karty neposkytují jejímu majiteli právo na náhradu škody.

FAnn Parfumerie neodpovídají za důsledky nesprávného fungování věrnostních karet, přímé či nepřímé, vzniklé z jakékoli příčiny. FAnn Parfumerie nicméně učiní vše nezbytné, aby majitel karty mohl i v případě jejího nesprávného fungování využít slevy.

Pokud majitel kartu ztratí nebo je mu ukradena, pošle svou žádost o obnovení a nová karta mu bude zaslána poštou na adresu majitele, v nejkratší možné době - do 1 měsíce. Pokud majitel karty nesplní tuto podmínku, ztrácí veškeré další výhody, které souvisejí s použitím karty.

Majitel věrnostní karty může využít dalších výhod, které nabízejí prodejny, nelze však kombinovat slevy z FAnn Bonus Card s jinými slevami. Majitel karty má dále právo účastnit se speciálních a reklamních akcí.

Zákon na ochranu osobních údajů a zákon o svobodném přístupu k informacím Vám zaručuje právo na přístup a opravu údajů, které se vztahují k Vaší osobě. Tyto informace lze zjistit na adrese FAnn Retail a.s., Jandáskova 24, Brno 621 00.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč