CHANEL N°1 de chanel crème revitalisante recharge Vyhladí - dodá objem a pohodlí - NÁPLŇ 50G

Vyhladí - dodá objem a pohodlí - NÁPLŇ 50G
2 490 Kč

Popis

Červená kamélie není květ jako ostatní, je to hlavní složka CHANEL N°1: jedná se o květ s revitalizačními vlastnostmi, který si zachovává trvalé mládí díky výjimečné energie.
CHANEL převzal její výjimečnou moc a vytvořil novou generaci výrobků pro péči, líčení a parfémovanou vodu.
N°1 CHANEL, výtažek z červené kamélie, zasahuje v první etapě stárnutí pleti, předchází a koriguje vzhled 5 známek stárnutí. Po aplikaci pleťového rituálu N°1 CHANEL vrásky ustoupí, póry jsou viditelně jemnější, pružnost pleti je obnovena. Pleť je komfortnější, jasnější a plná života.
Koncentrovaný krém N°1 CHANEL s výtažkem oleje z červené kamélie obsahuje 95 % přírodních ingrediencí a 70 % ingrediencí odvozených z kamélie. Tento krém se sametovou texturou viditelně uhladí vrásky a dodá pleti jemnost a lesk. Chrání pleť proti vnějším agresím a omladí ji.
Sérum a krém působí v dokonalé součinnosti, pleť je chráněná vůči vnějším agresím + 66 %(1) a znečištění + 87 %(1). Každým dnem se zdá krásnější + 49 %(2).

(1) Vyhodnocení ihned po použití u 100 žen.
(2) Vyhodnocení ihned po použití u 81 žen.

Použití

Klademe důraz na ochranu prostředí, proto je možno krém nesčetněkrát doplňovat, čímž se sníží uhlíková stopa. Pokud doplníme 2x svůj krém, snížíme přibližně o polovinu emisi skleníkových plynů.
Za účelem prodloužení použití krému N°1 CHANEL, umístěte tuto novou náplň do prázdné nádoby na krém.

Aplikujte revitalizační krém ráno a večer na obličej, krk a dekolt jemným poklepáváním konečky prstů a prodlužte mladistvý vzhled Vaší pleti.
Uhlaďte obličej dlaněmi pohyby od čelisti směrem k uším, od chřípí k uším, od středu čela ke spánkům a nakonec od uší k dekoltu. Pleť je připravena na další péči N°1 CHANEL a především na tekutý pudr a balzám na rty a líce.

Mohlo by se Vám také líbit

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč