CHANEL N°1 DE CHANEL RICH REVITALIZING CREAM - REFILL VYHLAZUJE – VYŽIVUJE – CHRÁNÍ PŘED ZIMOU

VYHLAZUJE – VYŽIVUJE – CHRÁNÍ PŘED ZIMOU REFILL 50G
2 510 Kč

Popis

Červená kamélie je květina, která se nepodobá žádné jiné, a je klíčovou složkou N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními vlastnostmi, jejíž mimořádná energie jí zajišťuje stálé mládí. Centrum CHANEL Research využilo jejích výjimečných vlastností a vytvořilo novou generaci produktů, včetně přípravků péče o pleť, líčících přípravků a parfémované mlhy.Tato kosmetická řada proti stárnutí, která se vyznačuje přístupem šetrným k životnímu prostředí,je bohatá na výtažek z červené kamélie, který působí v první fázi procesu stárnutí pleti a zabraňuje vzniku 5 příznaků stárnutí a zmírňujeje.
Po aplikaci zkrášlujícího rituálu N°1 DE CHANEL(1) dochází k redukci vrásek, viditelnému zjemnění pórů a obnovení pružnosti pleti. Pleť je jemnější a září vitalitou.Máslové složení výživného krému na obličej a dekolt N°1 DE CHANEL s obsahem extraktu a oleje z červené kamélie a ceramidů z kamélie viditelně vyhlazuje vrásky, dodává pleti pocit hebkosti a zářivosti a zároveň ji chrání před vnějšími vlivy a chladným zimním počasím. Jeho výživná textura se na pokožce rozplývá a zanechává na ní ochrannou vrstvu.
Pro chráněnou pleť a mladistvý vzhled.

POUŽITÍ
(1) Seznam použitých produktů: lotion N°1 DE CHANEL lotion, oční krém N°1 DE CHANEL eye cream, sérum N°1 DE CHANEL serum, krém N°1 DE CHANEL cream, make-up N°1 DE CHANEL foundation a sérum ve spreji N°1 DE CHANEL serum-in-mist. V rámci přístupu šetrného k životnímu prostředí lze krém opakovaně plnit podle potřeby, čímž se omezuje uhlíková stopa. Druhým naplněním skleničky krému na obličej se sníží jí vyprodukované emise skleníkových plynů asi o polovinu.Chcete-li prodloužit životnost výrobku, vložte náhradní náplň do prázdné nádobky s krémem.
Ráno a večer po použití séra naneste na obličej, krk a dekolt výživný revitalizační krém N°1 DE CHANEL a lehce jej vklepejte konečky prstů, aby pleť zůstala déle mladistvě zářivá.Dlaněmi jemně rozetřete pleť od linie čelistí k uším, od stran nosu k uším, od středu čela ke spánkům a nakonec od uší dolů k dekoltu.
Pleť je připravena na další přípravky N°1 DE CHANEL, včetně podkladové báze a balzámu na rty a tváře.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč