DIOR EXPERT

Dior vůně

VŮNĚ

NESPOUTANÁ TVOŘIVOST PO VÍCE NEŽ 70 LET

"Nekonečná kreativita značky Dior se vtělila do tvůrce parfémů Dior - François Demachyho, který věnoval své výjimečné znalosti budování dnešních i budoucích vůní Dior."

Dior vůně
Dior vůně
Dior vůně

KVĚTINY, KVĚTINY, KVĚTINY, Z GRASSE DO CELÉHO SVĚTA

Grasse je region, který je úzce spjatý s historií značky Dior. Sám Christian Dior se rozhodl usadit v La Colle Noire, aby pěstoval své vlastní květiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzivní vztahy s pěstiteli růží a jasmínu, aby zachoval tuto unikátní oblast je její know-how.

Dior vůně
Dior vůně
Dior vůně
Dior vůně

IKONICKÉ VŮNĚ

Dior make-up

MAKE UP

LÍČENÍ DIOR
BARVY MÓDY

"PROČ ŽENĚ NEDOPŘÁT LUXUS A PŮVAB BAREV?" Tento výrok Christiana Diora inspiruje veškerou tvorbu značky Dior, protože barvy skutečně pocházejí ze srdce moderního ducha Dior.

Dior make-up

PETER PHILIPS,
KREATIVNÍ ŘEDITEL SPOLEČNOSTI DIOR MAKEUP

Proslulý pro svůj revolucionářský styl, Peter Philips sdílí se značkou Dior vášeň pro krásu, eleganci a inovativnost. V tomto duchu vytváří veškeré líčení Dior pro každou novou sezónu.

Dior make-up
Dior make-up

ZROZENO V ZÁKULISÍ PŘEHLÍDEK:
PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ

Šestkrát do roka Peter Philips vytváří líčení pro módní přehlídky Dior. Uprostřed vzruhu módních přehlídek vytvářejí make-up artisté Dior, pod dohledem Petera Philipse, nefalšovaně dokonalé propojení módy a make-upu.

Dior make-up
Dior make-up

MUST HAVE Z LÍČENÍ

Dior plet

SKINCARE

50 LET VÝZKUMU KVĚTIN

Dior péče o pleť zvěčnila vášeň Christiana Diora pro květiny. Díky použití výjimečných květinových ingrediencí vyzdvihují produkty péče o pleť krásu každé ženy, zatímco jemně pečují o pleť a jsou šetrné k přírodě.

Dior plet
Dior plet
Dior plet

DIOR VE SVÉM KVĚTINOVÉM VÝZKUMUZACHYCUJE NEKONEČNOU ŽIVOTNÍ SÍLU KVĚTIN

Společnost Dior Science objevila sílu výjimečných rostlin, které pěstuje organicky ve svých vlastních zahradách. Následně z nich vytváří vysoce koncentrovaný extrakt, který je testován ve 4 výzkumných centrech ve Francii a Asii.

Dior plet
Dior plet
Dior plet

IKONICKÉ PRODUKTY PÉČE O PLEŤ

Doprava zdarma

Při nákupu nad 700 Kč